Zakończenia karnisza złoto 19 mm

Zakończenia karnisza złoto 25 mm - komplet 2 szt

Cena brutto 50,00 złCena netto 40,65 zł

czas wysyłki do 3 dni

Zapytaj o produkt
 • Zakończenia karnisza w kolorze złotym pasuje do profilu o średnicy 25 mm. Zarówno karnisze jak i dodatki charakteryzują się najwyższą jakością, uwydatniając dbałość producenta o szczegóły. Dzięki starannie wyselekcjonowanej kolekcji zakończeń, można stworzyć wyjątkową stylizację okna w każdym miejscu.

  Zakończenia są elementami karnisza wykonanymi z wysokiej jakości stali, pokrytej metodą galwanizacji, czyli w sposób najbardziej trwały. Polega ona na elektrostatycznym sposobie nanoszenia koloru, dodatkowo pokryte są powłoką utwardzanego lakieru. Powłoka ochronna zabezpiecza przed niechcianymi uszkodzeniami i działaniem czynników zewnętrznych.

  Dostępność i przystępna cena zakończeń karniszy powodują, że można odświeżyć wnętrze poprzez zmianę tego dodatku. Końcówki do karniszy stanowią uzupełnienie aranżacji wnętrza a dodatki są ważnym elementem jego wystroju. Okno pełni niezwykle istotną rolę, polegającą nie tylko na nasłonecznieniu pomieszczenia, ale także dekoracyjną. Stanowi niejako punkt, na który osoba wchodząca do pomieszczenia, w pierwszej kolejności kieruje wzrok – bez względu na to czy będzie to dom, mieszkanie czy też biuro. Warto zatem zadbać o każdy detal.

  Stylowe końcówki do karniszy mogą tworzyć harmonijną całość z innymi dodatkami znajdującymi się w pomieszczeniu. Możliwość taką zapewnia różnorodność dostępnych wzorów. Złoty kolor zakończenia karnisza jest uniwersalny i będzie pasował do różnego rodzaju wnętrz – zarówno tych urządzonych nowocześnie, jak i rustykalnie. Kolor złoty kojarzy się z iście królewskim wystrojem, dlatego na pewno poprawi samopoczucie użytkowników pomieszczeń.

  Karnisze wraz z akcesoriami objęte są gwarancją przez okres 24 miesięcy, dlatego warto się na nie zdecydować bez ponoszenia ryzyka i cieszyć z ich zakupu.

  Zakończenia do karniszy to propozycja, która doskonale sprawdzi się jako uzupełnienie stylu retro lub glamour. Sprawdzi się zarówno w mieszkaniach jak również apartamentach hotelowych, kancelariach prawnych oraz biurach.

Zanim klikniesz „Przejdź do sklepu" lub zamkniesz to okno, prosimy o przeczytanie Polityki Prywatności.

Prosimy w niej o Twoją dobrowolną zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych przez naszych partnerów biznesowych oraz przekazujemy informacje o tzw. cookies i o przetwarzaniu przez nas Twoich danych osobowych.

Klikając „Przejdź do sklepu" lub zamykając okno przez kliknięcie w znaczek X, zgadzasz się z naszym regulaminem Polityki Prywatności.

Polityka Prywatności