Rolety zaciemniające na wymiar 

Rolety zaciemniające na wymiar to jedne z najczęściej wybieranych rozwiązań stosowanych w pomieszczeniach, które są narażone na duże nasłonecznienie. Ponadto bardzo często wykorzystywane są, aby latem odbijać światło słoneczne, gdyż zastosowany w ich produkcji materiał posiada właściwości, które nie pozwalają przepuszczać promieni słonecznych, dzięki czemu pomieszczenie się nie nagrzewa.

Rolety podgumowane, które nie przepuszczają światła najczęściej montowane są w salonach, biurach, sypialni i pokoju dziecięcym. Dzięki swoim właściwościom skutecznie przyciemnią pomieszczenie. Jest to istotna zaleta, która uwydatnia się w upalne dni, skutecznie obniżając temperaturę w pokoju, do którego wpada mnóstwo światła słonecznego.


Rodzaje rolet zaciemniających na wymiar 

Rolety zaciemniające na wymiar odbijające światło stały się na przestrzeni lat bardzo popularne. Dzięki swojej funkcjonalności znacząco przewyższają inne dostępne na rynku. Rolety zaciemniając na wymiar e są wspaniałą alternatywą dla odchodzących do lamusa metalowych żaluzji oraz tradycyjnych zasłon. Decodesign posiada w swojej ofercie wiele rodzajów rolet, które z pewnością sprostają oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających Klientów.

Istotną przewagą rolet jest to, że są o wiele praktyczniejsze niż zasłony czy żaluzje. Łatwość oraz szybkość obsługi to znacząca różnica. Ponadto wiszące tkaniny zbierają kurz, chemikalia i alergeny, które szczególnie dla alergików i dzieci są niebezpieczne. Przepuszczalność światła jest znacznie niższa niż w przypadku zasłon, co jest ich kolejną zaletą. W ofercie sklepu Decodesign można znaleźć rolety blackout na klasyczne okna oraz balkonowe. Wszystkie oczywiście robione pod wymiar.

Rolety zaciemniające na wymiar na okno

Wybór odpowiednich rolet na okno do pomieszczenia zależy od tego, jaki kolor zostanie wybrany do ich produkcji oraz jak prezentuje się pomieszczenie. Istnieje wiele wariantów wyboru w sklepie DecoDesign, dlatego ich dobór to nic trudnego. Dodatkowym atutem jest możliwość wyprodukowania rolet specjalnie pod wymiar.

Rolety okienne świetnie sprawdzą się w salonie, do którego na co dzień wpada dużo światła. Rolety ściemniające pozwalają, szczególnie w okresie letnim, uchronić pomieszczenie przed nadmiernym nagrzewaniem się. Równie często wykorzystywane są także w biurach, gdzie pozwalają na stworzenie odpowiednich warunków, aby, na przykład przedstawiać prezentacje.

Sypialnia do miejsce, gdzie bez względu na porę dnia powinno być przytulnie i powinny panować warunki odpowiednie do wypoczynku. W tym pokoju szczególnie doceniane są zalety rolet odbijających światło słoneczne. Wielu ludzi pracujących w zmianowym trybie pracy, wie jak ważny jest sen po ciężkiej nocnej zmianie. Wpadające do sypialni światło nie pozwala szybko zasnąć i rozprasza. Wpływa to negatywnie na jakość snu. Stosując rolety przyciemniające od DecoDesign można tych problemów uniknąć.

Rolety zaciemniające na wymiar  na okno to także świetne rozwiązanie do pokoju dziecka. W szczególności dla nich ważne jest, aby sen przebiegał spokojnie, nie był niczym zakłócony i aby temperatura była jak najbardziej optymalna. Dzięki zastosowaniu rolet na wymiar można stworzyć takie warunki, dzięki czemu dzieci obudzą się wypoczęte i pełne wigoru.

Rolety wewnętrzne przeciwsłoneczne a balkonowe

Drzwi balkonowe posiadają duże rozmiary, a niekiedy ciągną się przez pół ściany. Jest to świetna okazja dla promieni słonecznych, aby skutecznie nagrzać pomieszczenie. O ile w miesiącach zimowych jest to bardzo dobre rozwiązanie, to latem już niekoniecznie. Szybkie i mocne nagrzanie się pomieszczenia wpływa negatywnie na komfort przebywania w nim.

Ponadto potrafią skutecznie uprzykrzyć człowiekowi życie padając wprost na twarz, czy też odbijając się od dekoracji, tworząc rażące w oczy przebłyski. Niekiedy promienie słoneczne padają wprost na telewizor czy laptop, co nie pozwala normalnie korzystać z tych urządzeń.

Rolety zaciemniające na wymiar

Rolety zaciemniające na wymiar to alternatywa dla tych, których okna są w niestandardowych rozmiarach. Bywa często tak, że przeszklenia zajmują znaczna część powierzchni ściany, przez co pomieszczenie szybciej się nagrzewa.

Takie przeszklenia można bardzo często spotkać w nowoczesnych biurowcach. Niestety ich dużym minusem jest eksponowanie pomieszczenia na promienie słoneczne, przez co szybciej się nagrzewa. Zapobiegają temu rolety robione pod wymiar.

Poza tym możliwość zaciemnienia pokoju pozwala na przeprowadzanie prezentacji na ścianie.

DecoDesign jako jeden z liderów rynku oferuje swoim Klientom rolety zaciemniające podgumowane wyprodukowane dokładnie pod wymagane wymiary. Jak dokładnie zmierzyć okno? Wystarczy zmierzyć szerokość powierzchni szklanej oraz długość całego okna. Dzięki tak dostosowanym roletom pomieszczenie zostanie bardzo dobrze odizolowane od światła słonecznego.

Montaż rolet odbijających światło

Rolety odbijające światło są bardzo proste i intuicyjne w montażu. W pierwszej kolejności należy przykleić kątowniki do profilu skrzydła lub ściany. Następnie zmontować mechanizm z łańcuszkiem oraz roletę.

Kolejnymi czynnościami jest uzbrojenie rolety oraz jej montaż w kątownikach. Ostatnim etapem jest zabezpieczenie jej. Jak to zrobić, dowiecie się Państwo z przedstawionego filmiku na kanale youtube.com, który szczegółowo pokazuje jak krok po kroku zamontować roletę, która odbija światło słoneczne. Zapraszmy także do zpoaznania się z instrukcją graficzną montażu rolety zaciemniającej.

W razie jakichkolwiek problemów wykwalifikowana kadra pracownicza DecoDesign, zajmująca się sprzedażą rolet od wielu lat, szybko i fachowo doradzi, jak należy zamontować roletę na okno.

Rolety wewnętrzne przeciwsłoneczne - kolory materiałów

Najważniejszym kryterium wyboru koloru tkanin jest to, w jakim stylu urządzone zostało pomieszczenie. Właściwy wybór tonacji koloru wpłynie korzystnie na estetykę salonu czy pokoju dziennego. Jeśli w pomieszczeniu główną rolę odgrywają delikatne pastelowe kolory, warto także w tym samym kolorze zamówić roletę.

Podstawową wiedzą jest znajomość łączenia kolorów. Nieodpowiednie dopasowanie może stworzyć rażące w oczy kontrasty. DecoDesign wychodząc ku oczekiwaniom Klientów oferuje szeroką paletę kolorów do wyboru. Z łatwością każdy znajdzie coś dla siebie oraz dopasuje do stylistyki pomieszczenia.

Najpowszechniejszymi kolorami są czarny, biały oraz srebrny. Nurtem tym kierują style skandynawski, klasyczny oraz minimalistyczny, które bardzo często są stosowane w mieszkaniach. Wyglądają one jednocześnie elegancko oraz nowocześnie. Gramatura materiału podgumowanego, stosowanego w roletach przyciemniających wynosi 285 gram na metr kwadratowy, więc jest to niezwykle mało. Łącząc to z masą całej konstrukcji rolety termicznej, można rzec, że jest ona bardzo lekka.

Jaą cenę mają rolety wewnętrzne przeciwsłoneczne? 

Ceny rolet przeciwsłonecznych nie są zbyt wygórowane. Gotowe rolety są tanie i ogólnodostępne. Szeroki wybór rolet w DecoDesign pozwala zakupić odpowiednie produkty w atrakcyjnie niskich cenach oraz wysokiej jakości.

Natomiast rolety wewnętrzne przeciwsłoneczne pod indywidualne zamówienie z pewnością będą kosztować więcej, jeśli powierzchnia, jaką będą miały pokrywać będzie także większa. Analogicznie rzecz się ma do mniejszych rozmiarów. Mimo wysokiej jakości materiałów wykorzystanych do produkcji rolet, nie wpływają one znacząco na wysokość ceny. Rolety wewnętrzne zaciemniające w DecoDesign to idealny stosunek jakości do ceny. Jest to wręcz znak firmowy. Możliwość montażu przez profesjonalnego pracownika to także duża zaleta, która niekiedy jest gratisową usługą.

Firma DecoDesign, której celem jest sprostanie wszystkim wymaganiom Klientów, jest w stanie stworzyć roletę na wymiar w bardzo krótkim czasie. Jest to niezwykle ważna i ogromna zaletą tego sklepu.

Jakie opinie mają rolety wewnętrzne przeciwsłoneczne?

Rolety wewnętrzne przeciwsłoneczne  DecoDesign cieszą się pozytywną opinią Klientów. Są one niezwykle praktyczne i funkcjonalne. Ich właściwości pozwalają sprostać nawet największym wymaganiom Klientów, co przekłada się na ich zadowolenie. Możliwość całkowitego zaciemnienia pomieszczenia to bardzo duży atut, w warunkach domowych, a w szczególności w biurach, gdzie prowadzone są liczne prezentacje filmowe.

DecoDesign oferuje rolety wewnętrzne przeciwsłoneczne  w atrakcyjnie niskich cenach, które są produkowane z materiałów najwyższej jakości. Lata działalności i zbierania doświadczeń pozwoliły na zjednanie sobie ogromnej liczby zadowolonych Klientów, nie tylko indywidualnych, ale także dużych firm.

Wszystkie rolety 100% zaciemniające produkowane są przez specjalistów oraz najnowocześniejsze maszyny, przy wykorzystaniu najnowszych technologii. Rolety, których konstrukcja oparta jest na niezwykle lekkim plastiku, nie obciąża okna. Możliwość doboru kolorów i rozmiarów to kluczowa kwestia, która ułatwia wybór rolet w sklepie DecoDesign.

Tkanina podbita gumą, mimo że sprawia wrażenie ciężkiej jest niezwykle lekka. Jej grubość jest także mała, dlatego gramatura wynosi zaledwie 285 gram na metr kwadratowy. Korzystając z rozwiązań oferowanych w sklepie można stworzyć własną roletę, która idealnie wpasuje się w wystrój oraz styl pomieszczenia i nie będzie niekorzystnie wpływać na estetykę.