Rolety zaciemniające

Rolety zaciemniające to idealny pomysł na aranżację okna w pomieszczeniach, w których potrzebujesz najwyższego możliwego stopnia zaciemnienia w ciągu dnia lub w nocy. Ponadto rolety zaciemniające są świetnym wyborem na upalne dni, ponieważ chronią pomieszczenie przed nagrzewaniem się. Sprawdź naszą kolekcję rolet podgumowanych zaciemniających i wybierz model pasujący do twoich wnętrz.

Rolety podgumowane DecoDesign sprawdzają się jako rolety do biura, salonu, sypialni i pokoju dziecięcego. Rolety zaciemniające występują w 8 różnych kolorach.

roleta zaciemniająca

Dlaczego rolety zaciemniające?

Pierwszym, mocnym argumentem jest wysoka jakość materiałów i staranne wykonanie. Za sprawą gęsto plecionej tkaniny uzyskasz maksymalne możliwe zaciemnienie. Roleta posiada atest higieniczny, dzięki czemu nadaje się nawet do pokoju alergika. Jest zaimpregnowana, co chroni ją przed zabrudzeniami i zagnieceniami. Materiał rolety 100% zaciemnienia nie przepuszcza światła w ogóle, jednak - ze względu na minimalne odstawanie od skrzydła okna - niewielka ilość światła przedostaje się do wnętrza.

Kolejny atut - roleta jest podgumowana (guma w kolorze tkaniny, nie odznacza się), dzięki czemu pomieszczenia mniej się nagrzewają nawet w najgorętsze dni w roku.

Następna mocna strona tego produktu: montaż rolety zaciemniającej jest prosty i bezinwazyjny. Samodzielnie w domu w kilka minut zamontujesz roletę na ramie okna.

Kolory

W ofercie naszego sklepu rolety zaciemniające dostępne są w kilkunastu wariantach kolorystycznych. Stonowane, uniwersalne barwy: beże, szarości, brązy i biel odnajdą się w każdym wnętrzu, bez względu na styl aranżacyjny. Istnieje również opcja wyboru koloru mechanizmu: białego lub ciemnobrązowego.

Wymiary

Istnieje możliwość wyboru pomiędzy roletą podgumowaną zaciemniającą w standardowym formacie lub przygotowaną na wymiar. Jeżeli masz okna w klasycznym rozmiarze, to wybierz produkt z dostępnych wielkości. Dla posiadaczy ram niestandardowych rekomendujemy skorzystanie z opcji “Rozmiar na zamówienie” - na karcie produktu wpisz pożądaną szerokość (maksymalna, dostępna wartość to 150 centymetrów).

Gdzie zamontować rolety?

Roletę podgumowaną zamontuj wszędzie tam, gdzie potrzebny jest najwyższy stopień zaciemnienia: w sypialni lub pokoju z zestawem kina domowego czy projektorem. Kolejny pomysł to pokój dziecięcy. W przypadku niemowląt w pierwszych tygodniach życia stworzenie im optymalnych warunków życia - ciepłego, ciemnego pomieszczenia - uspokoi i uśpi malucha. Ostatni, aranżacyjny typ to sala konferencyjna. To również wnętrze, w którym podczas prezentacji biznesowych najlepiej sprawdzi się roleta zaciemniająca.

Zanim klikniesz „Przejdź do sklepu" lub zamkniesz to okno, prosimy o przeczytanie Polityki Prywatności.

Prosimy w niej o Twoją dobrowolną zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych przez naszych partnerów biznesowych oraz przekazujemy informacje o tzw. cookies i o przetwarzaniu przez nas Twoich danych osobowych.

Klikając „Przejdź do sklepu" lub zamykając okno przez kliknięcie w znaczek X, zgadzasz się z naszym regulaminem Polityki Prywatności.

Polityka Prywatności