Jak zamontować roletę ścienną?

Rolety ścienne nazywane są również wolnowiszącymi. Wszystko za sprawą unikalnego sposobu montażu. Ten rodzaj rolety nie jest montowany na ramie okiennej, tylko bezpośrednio do ściany lub sufitu. Jak umocować tę przesłonę? To proste i szybkie. Najpierw należy wywiercić otwory, w których umieszcza się kołki montażowe. Następnie przykręca się wspornik, na którym osadzona będzie roleta. Do każdej rolety zamówionej w naszym sklepie dołączamy szczegółową instrukcję, dzięki której montaż zajmie ci zaledwie kilka minut.

Kolekcja rolet wolnowiszących

W obrębie kolekcji rolet naściennych proponujemy dwie linie produktowe: rolety ścienne dzień i noc oraz rolety naścienne gładkie.

Rolety naścienne dzień i noc

W kolekcji dzień i noc wyróżniamy rolety naścienne Zebra I, Zebra II, Zebra III oraz Zebra Multikolor. Wszystkie są wykonane z pasów materiału naprzemiennie transparentnych oraz nieprzepuszczających światła. Taka budowa rolety umożliwia kontrolę i regulację poziomu jasności i zaciemnienia w pomieszczeniach. Różnice pomiędzy poszczególnymi modelami? Drobne: w kolorystyce, gramaturze materiału oraz wykończeniu. Rolety ścienne Zebra, za sprawą oryginalnego designu i budowy, odnajdą się we wnętrzach nowoczesnych, loftowych, ale również stylizowanych na lata 60., kiedy królowały geometryczne wzory i formy.

Rolety ścienne wewnętrzne gładkie

Rolety okienne ścienne gładkie to linia produktów półprzepuszczających światło. Została wykonana z materiału o gęstym splocie, łatwym w utrzymaniu czystości, dobrym nawet do pokoju alergika. Roleta naścienna gładka to propozycja idealna do klasycznych wnętrz, zabytkowych lub stylizowanych na stare.

Roleta ścienna - na wymiar czy standardowa?

Kolekcja rolet ściennych wewnętrznych w naszym sklepie to modele standardowe oraz rolety naścienne na wymiar. Jeśli potrzebujesz rolety ściennej, ale dostępne w naszym asortymencie wymiary nie pasują do twoich ram, to skorzystaj z wygodnej opcji “Rozmiar na zamówienie”. Wejdź na kartę produktu rolety ściennej gładkiej lub rolety ściennej dzień noc i zaznacz ten wariant. Następnie wpisz pożądaną szerokość (maksymalna wartość to 220 centymetrów).

Zanim klikniesz „Przejdź do sklepu" lub zamkniesz to okno, prosimy o przeczytanie Polityki Prywatności.

Prosimy w niej o Twoją dobrowolną zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych przez naszych partnerów biznesowych oraz przekazujemy informacje o tzw. cookies i o przetwarzaniu przez nas Twoich danych osobowych.

Klikając „Przejdź do sklepu" lub zamykając okno przez kliknięcie w znaczek X, zgadzasz się z naszym regulaminem Polityki Prywatności.

Polityka Prywatności