Rolety ścienne gładkie

Wolnowiszące rolety ścienne gładkie gwarantują ogromną ilość możliwości aranżacyjnych. To prawdziwy strzał w dziesiątkę w przypadku okien o niestandardowych wymiarach, kształtach, czy też rozmieszczeniu. W naszej ofercie można znaleźć wyłącznie produkty najwyższej klasy, które posiadają doskonałe parametry użytkowe. Zostały one wyprodukowane ze starannie wyselekcjonowanych materiałów, dzięki czemu pozostaną w nienaruszonym stanie długie lata. Taka inwestycja opłaca się najbardziej. Starannie selekcjonujemy nasz asortyment, tak aby zaproponować wyłącznie trwałe, a jednocześnie estetycznie wykończone rolety. Dodatkowym atutem jest fakt, że są one dostępne w okazyjnie niskich cenach. Z pewnością zadowoli to tych, którzy posiadają ograniczony budżet na zakup rolet.


Minimalistyczna stylistyka

W naszej ofercie można znaleźć rolety ścienne gładkie, które pasują zarówno do wnętrz w klasycznym, jak i nowoczesnym stylu. Stworzenie efektownej aranżacji nie będzie żadnym wyzwaniem. Modele w stylu minimalistycznym pasują do każdego wystroju, a dodatkowo są ponadczasowe. Nie trzeba więc obawiać się, że wyjdą one z trendów wnętrzarskich. Prezentowane rolety sprawdzą się w każdym pomieszczeniu, gdzie okna zostały rozmieszczone niestandardowo lub posiadają elementy dekoracyjne np. lufciki, szprosy, czy też głowice. W naszej ofercie można znaleźć wyłącznie modele wykonane z materiałów o podwyższonej jakości, co przekłada się na wysoką wytrzymałość oraz odporność na negatywne oddziaływanie czynników zewnętrznych. To prawdziwa gratka dla tych, którzy chcą zainwestować gotówkę raz, a porządnie.

Zróżnicowana kolorystyka

Proponowane przez nas rolety ścienne gładkie występują w wielu wariantach kolorystycznych, co ułatwia dobór produktu odpowiedniego do wnętrza. Należy podkreślić, że stale rozbudowujemy nasz asortyment, tak aby każdy znalazł coś odpowiedniego dla siebie. Dużym zainteresowaniem wśród klientów cieszą się rolety w neutralnych kolorach. Bez większych trudności można dopasować do nich odcień ścian, firan, zasłon, czy też innych elementów dekoracyjnych. Nawet, jeśli zmienimy wystrój pomieszczenia, to rolety będą prezentować się nienagannie. Oczywiście w sprzedaży znajdują się również produkty w mniej sztamowych odcieniach, które przyciągają spojrzenia. Ciężko przejść obok nich obojętnie. Mamy pewność, że po opuszczeniu tkaniny w pomieszczeniu zapanuje magiczny klimat.

Wysoka trwałość

Opisywane wolnowiszące rolety ścienne gładkie zostały wykonane z tkaniny o gęstym splocie. To właśnie dzięki temu nie trzeba martwić się o ich przypadkowe przerwanie, czy też inne uszkodzenia. Po wielu latach wyglądają zupełnie tak, jak w dniu zakupu. Dodatkowym atutem jest fakt, że skutecznie chronią przed negatywnym oddziaływaniem czynników zewnętrznych. Nie tylko zmniejszają intensywność nasłonecznienia wnętrza, ale również jego nagrzewania. Wpiera to utrzymanie optymalnej temperatury, co jest szczególnie ważne latem. Tkanina nie jest podatna na szkodliwe promieniowanie UV, a więc nie trzeba obawiać się, że będzie ona blaknąć. Niewątpliwym atutem jest również fakt, że można bez trudu utrzymać jej powierzchnię w należytej czystości. Wystarczy systematycznie eliminować kurz i pył, który gromadzi się podczas normalnego użytkowania wnętrza.

Rolety na wymiar

Rolety ścienne gładkie występują w wielu rozmiarach, co ułatwia dobór gotowego produktu. Nic nie stoi na przeszkodzie, aby zamówić model wyprodukowany na indywidualny wymiar. Jest to najlepsza propozycja dla tych, którzy oczekują maksymalnego dopasowania. Maksymalna szerokość może wynosić 220 cm. Złożenie zamówienia jest bardzo proste. Wystarczy jedynie uzupełnić pola "szerokość" oraz "długość" w formularzu. Plusem jest fakt, że cena zostanie automatycznie naliczona. Nie trzeba więc obawiać się, że koszt zakupu przekroczy posiadane możliwości finansowe. Warto pamiętać, że proponowane przez nas rolety ścienne gładkie nie kosztują majątku, a więc niemal każdy może pozwolić sobie na zakup.

Szybki montaż

Montaż prezentowanych rolet jest szybki oraz bezproblemowy, a więc nie trzeba korzystać z pomocy fachowców. Odbywa się on przy użyciu kołków rozporowych. Oczywiście wszystkie niezbędne akcesoria znajdują się w zestawie, a więc nie trzeba dokupywać ich "na własną rękę". Podczas mocowania wystarczy postępować zgodnie z zaleceniami producenta. Zmniejsza to prawdopodobieństwo wystąpienia nieprawidłowości. Do rolety dołączony jest również napinacz łańcuszka, dzięki któremu komfort użytkowania znacząco wzrasta. Utrzymuje on tkaninę w pożądanym położeniu.