Rolety ścienne gładkie

Roleta ścienna gładka to rodzaj przesłony, która nadaje się do ram okiennych w niestandardowym formacie lub zawierających ozdobne elementy, takie jak szprosy, głowice czy lufciki. Dostępna jest w 10 wersjach kolorystycznych.

roleta lux

Rolety ścienne gładkie - materiały i montaż

Rolety ścienne gładkie zostały wykonane z materiału o gęstym splocie, półzaciemniającego. Częściowo chronią przed promieniami słonecznymi oraz nadmiernym nagrzewaniem się pomieszczeń. Zamawiając roletę ścienną w naszym sklepie otrzymasz pakiet dodatków i akcesoriów, które umożliwią ci samodzielny montaż na ścianie lub suficie.

Rolety ścienne gładkie na wymiar

W naszym sklepie roleta ścienna gładka dostępna jest w dwóch wariantach: do standardowych ram okiennych lub na wymiar. Druga opcja to propozycja dla osób, które potrzebują rolety o wysokości 180 lub 240 centymetrów, ale o niestandardowej szerokości (maksymalna wartość to 220 centymetrów).

Pomysły aranżacyjne

Nie masz pomysłu na zaaranżowanie wnętrza, w którym pierwsze skrzypce zagrają rolety ścienne? A może chcesz, żeby okienna przesłona była tylko subtelnym tłem dla mebli i dodatków? W naszej ofercie znajdziesz dwa typy rolet ściennych: w intensywnych kolorach oraz stonowanych barwach. Jeżeli roleta ma być widocznym, rzucającym się w oczy elementem dekoracji, to sprawdź propozycje w odcieniu żółtego, zielonego lub śliwkowego. Do klasycznych lub minimalistycznych wnętrz rekomendujemy produkty beżowe, ecru lub szare.

Zanim klikniesz „Przejdź do sklepu" lub zamkniesz to okno, prosimy o przeczytanie Polityki Prywatności.

Prosimy w niej o Twoją dobrowolną zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych przez naszych partnerów biznesowych oraz przekazujemy informacje o tzw. cookies i o przetwarzaniu przez nas Twoich danych osobowych.

Klikając „Przejdź do sklepu" lub zamykając okno przez kliknięcie w znaczek X, zgadzasz się z naszym regulaminem Polityki Prywatności.

Polityka Prywatności