Rolety ścienne dzień noc

Rolety ścienne dzień i noc to kolekcja nowoczesnych rolet, które sprawdzają się na co dzień w domach i w pomieszczeniach biurowych. To także nowoczesne projekty rolet, które wychodzą na przeciw oczekiwaniom klientów ceniących sobie praktyczność na co dzień i ponadczasowy wygląd. W ten sposób rolety sprawdzają się w pomieszczeniach o różnym przeznaczeniu, a jednocześnie są dobrym zakupem na wiele lat. Rolety mona mocować na ścianie lub suficie, wybierając je z różnych linii produkcyjnych.


Rolety ścienne dzień noc na wymiar

Rolety naścienne dostępne są w szerokiej gamie wzorów i kolorów oraz w rozmiarze jaki idealnie pasuje do okna. W ten sposób uniknie się problemu zbyt długiej lub szerokiej rolety, która nie prezentuje się dobrze na oknie i psuje design we wnętrzu.

Roleta typu dzień i noc do dobry wybór dla osób, które chcą w sposób płynny regulować ilość światła, które wnika do wnętrza, a jednocześnie zależy im na wysoce estetycznej rolecie, będącej unikalną i ponadczasową ozdobą samą w sobie. Rolety wolnowiszące dzień i noc posiadają też tę właściwość, że w niestandardowy sposób przenika przez nie światło, o ile odpowiednio się je reguluje. W ten sposób można uzyskać efekt pięknej gry światła i cienia, co korzystnie wpływa na wystrój pomieszczenia, a np. wieczorem pozwala na stworzenie przytulnej i kameralnej atmosfery we wnętrzu. Zależnie od tego jaką aurę chcemy uzyskać w swojej przestrzeni można we właściwy sposób regulować ilość wpadającego światła.

Wysoki design rolet

Rolety wolnowiszące z możliwością regulacji światła są wykonane z wysokiej jakości tkaniny, która składa się z nachodzących na siebie na przemian pasów materiału o takim samym kolorze. Do nich dołączona jest także siateczka o prostokątnych oczkach, która stanowi lekkie podszycie materiału i nie odróżnia się barwą, co wygląda estetycznie. Dzięki takiemu połączeniu rolety prezentują się niegnanie na oknie i z powodzeniem wpisują się w nowoczesny wystrój okien - zarówno nowoczesnych, jak i nieco starszych.

Zaletą zastosowania nowoczesnych rolet naściennych jest posiadany przez nie atest higieniczny oraz zabezpieczenie impregnatem. Dzięki temu mimo upływu czasu na roletach nie pojawiają się nieestetyczne zgniecenia ani zabrudzenia, a rolety cały czas prezentują się nienagannie.

Montaż rolet ściennych dzień i noc

Oprócz walorów estetycznych roleta jest również łatwa w montażu i nie wymaga szczególnych umiejętności. W zestawie z roletą wolnowiszącą znajduje się też instrukcja obsługi, która znacząco usprawnia i przyspiesza montaż.

Sam montaż rolety odbywa się z zastosowaniem kołków rozporowych do ściany lub do sufitu albo górnej części wnęki okiennej. Mechanizm rolet jest odporny na uszkodzenia, dlatego z biegiem czasu nie dochodzi do jego uszkodzenia i nieprzyjemnych awarii. Nowoczesny system powoduje, że roleta pozostaje na właściwym miejscu nawet wówczas, gdy nie jest rozwinięta do końca. W zestawie z każdą z rolet znajduje się również napinacz łańcuszka. Dzięki temu nie dochodzi do plątania się ani zwijania łańcuszka, a komfort korzystania z rolety na co dzień jest jeszcze większy dla domowników.

Kupując roletę dzień i noc zyskuje się produkt całkowicie gotowy do zamontowania na oknie, wraz z łańcuszkiem do sterowania zlokalizowanym po prawej stronie. W sytuacji, kiedy klient chce by znajdował się on po lewej stronie - wystarczy wpisać to w wiadomości podczas składania zamówienia w sklepie internetowym.

Tkaniny rolet naściennych dzień/noc

Nowoczesne rolety wolnowiszące dostępne są w szerokiej gamie kolorów i wzorów. Dzięki temu każdy klient może znaleźć taki, jaki pasuje do jego wnętrza i elementów jego wystroju.

Co istotne, niezależnie od tego czy mamy do czynienia z jasnym czy z ciemnym kolorem rolet rolety - efekt delikatnego zaciemnienia pomieszczenia jest taki sam, podobnie jak możliwość regulacji ilości światła.

Modne i popularne rolety dzień i noc

Rolety typu dzień i noc coraz częściej są wybierane przez Polaków. Ich popularność wynika m.in. z różnych rodzajów jakie można znaleźć na rynku. I tak popularne rodzaje to np. klasyczne rolety dzień i noc, które mocuje się do ściany lub do sufitu. Efektywnie prezentują się na dużych oknach i tych o niestandardowych wymiarach.

Często klienci decydują się na wybór nowoczesnej rolety także dlatego, że pozwala dbać o porządek i czystość we wnętrzu. Tak szeroki wybór rolet, jakie można teraz znaleźć, powoduje, że każdy może wybrać produkt dopasowany do swoich potrzeb i specyfiki okien jakie posiada.

W polskich domach moda na rolety naścienne wiąże się także z estetycznym wyglądem i możliwościami regulowania ilości światła, jakie wnika do wewnątrz. Dzięki budowie rolet jest to bardzo szybkie i wygodne, a domownicy mogą w dowolnym momencie np. zaciemnić pomieszczenie lub sprawić, że zyska ono poświatę jaką dają promienia słoneczne. Co istotne, tego typu rolety nie dają pełnego zaciemnienia, ale wiele osób szuka właśnie takiego rozwiązania.

Praktyczność rolet wolnowiszących typu dzień i noc

Rolety typu dzień i noc nadają się do pomieszczeń o różnym stopniu zaciemnienia. W tym zakresie wyróżniają się unikalnością, ponieważ np. typowe rolety zaciemniające nie są praktyczna w ciemnych pomieszczeniach, gdzie dodatkowo mogą obniżać jakość pracy lub wykonywania codziennych usług.

Rolety naścienne sprawdzają się nawet w pokojach z dużymi przeszkleniami, co wpływa na ich praktyczność. W zakresie estetyki rolety mają znaczenie z uwagi na design okna, ale i całego pokoju. Ich "paskowy" wygląd sprawia, że nie ma konieczności szukania innych dekoracji okna. Pasy są widoczne także z zewnątrz, co wygląda stylowo. Ponadto rolety pasują zarówno do nowoczesnych i industrialnych wnętrz, jak i tych starszych, klasycznych w formie i wykonaniu.


Zanim klikniesz „Przejdź do sklepu" lub zamkniesz to okno, prosimy o przeczytanie Polityki Prywatności.

Prosimy w niej o Twoją dobrowolną zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych przez naszych partnerów biznesowych oraz przekazujemy informacje o tzw. cookies i o przetwarzaniu przez nas Twoich danych osobowych.

Klikając „Przejdź do sklepu" lub zamykając okno przez kliknięcie w znaczek X, zgadzasz się z naszym regulaminem Polityki Prywatności.

Polityka Prywatności