Rolety ścienne dzień i noc

W naszej kolekcji rolet ściennych nie zabrakło wariantu dzień i noc. Są to nowoczesne projekty, łączące w sobie unikatowy design z funkcjonalnością. Roletę możesz zamontować na ścianie lub suficie. Wybieraj spośród czterech linii produktowych: Zebra I, Zebra II, Zebra III oraz Zebra Multikolor.

roleta lux

Rolety ścienne Dzień i Noc - kolekcja

Na kolekcję rolet ściennych dzień i noc składają się 4 linie produktowe: Zebra I, Zebra II, Zebra III oraz Zebra Multikolor. Podobieństwa? Wszystkie modele są zaprojektowane w ten sam sposób - składają się z naprzemiennych, poziomych pasów: transparentnych oraz nieprzepuszczających. Materiał, którego użyto do uszycia rolety, posiada atest higieniczny. To sprawia, że jest to bezpieczna osłona nawet do pokoju niemowlaka lub alergika.

Tkanina została zabezpieczona impregnatem, co zapobiega zabrudzeniom i zagnieceniom. Rolety dzień i noc zebra mają wielu zwolenników, bo są proste w utrzymaniu i czyszczeniu. Właściwości? Wszystkie posiadają przepuszczalność światła na takim samym poziomie, sposób montażu również jest taki sam. Różnice? Drobne: w gramaturze materiału i kolorystyce.

Pomysły aranżacyjne

Argumentem za wyborem rolety ściennej Dzień i Noc Zebra jest nowoczesny wygląd oraz możliwość regulacji dopływu światła. To sprawia, że ten model nadaje się szczególnie do kilku typów pomieszczeń. Wnętrza, w których kontrola ilości światła jest szczególnie pożądana, to przede wszystkim gabinet, sypialnia i salon. W pomieszczeniach, gdzie pracujesz, wypoczywasz lub oglądasz ulubione filmy lub seriale, dobrym wyborem jest roleta dzień i noc. Za sprawą eleganckiego wyglądu i ekskluzywnego designu rolety z tej kolekcji są również chętnie wybierane do gabinetów i siedzib firm, których wnętrza są urządzone nowocześnie, minimalistycznie, z elementami graficznymi lub geometrycznymi.

Zanim klikniesz „Przejdź do sklepu" lub zamkniesz to okno, prosimy o przeczytanie Polityki Prywatności.

Prosimy w niej o Twoją dobrowolną zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych przez naszych partnerów biznesowych oraz przekazujemy informacje o tzw. cookies i o przetwarzaniu przez nas Twoich danych osobowych.

Klikając „Przejdź do sklepu" lub zamykając okno przez kliknięcie w znaczek X, zgadzasz się z naszym regulaminem Polityki Prywatności.

Polityka Prywatności