Rolety ścienne

Rolety ścienne na wymiar i zamówienie

Brak możliwości montażu rolety na oknie nie znaczy, że musimy rezygnować z rolet. W takich sytuacjach stosuje się rolety ścienne, montowane bezpośrednio nad oknem. Rolety ścienne można montować również do sufitu.
Dzięki szerokiej ofercie, rolety ścienne znajdują szerokie zastosowanie. Sklep internetowy DecoDesign posiada rolety ścienne wewnętrzne w wersji dzień noc umożliwiające regulowanie dopływu światła oraz rolety ścienne półprzepuszczalne, gładkie. Wszystkie modele dostępne są w kilkunastuu wersjach kolorystycznych.
Wewnętrzne rolety ścienne to idealne rozwiązanie zarówno tam, gdzie montaż klasycznych rolet na okna nie jest możliwy, jak również w przypadku okien o nietypowej budowie (okna ze szczeblinami, szprosami, podziałką) czy okien wielokwaterowych.

W naszym sklepie wykorzystujemy pliki cookies w celach statystycznych, reklamowych i do personalizacji stron. Możesz wyłączyć używanie plików cookies w przeglądarce internetowej jednak może to uniemożliwić złożenie zamówienia! Więcej informacji