Roleta okienna na wymiar czy gotowa?

Wymiary naszych rolet okiennych są dopasowane do najpopularniejszych i najczęściej występujących formatów ram okiennych. Jeżeli posiadasz okno w niestandardowym wymiarze, to skorzystaj z opcji “Rozmiar na zamówienie”. Podczas robienia zakupów w naszym sklepie zdefiniuj szerokość rolety (maksymalna wartość to 150 cm).

Kolorowe rolety

Rolety okienne DecoDesign są dostępne w kilkudziesięciu kolorach z mechanizmem w czterech barwach, dzięki czemu można dopasować je do każdego okna i stylu aranżacji pomieszczenia. Intensywne, kolorowe rolety ożywią pokój dziecięcy lub jadalnię, ciemne (czarne, grafitowe lub brązowe) odnajdą się w sypialni i gabinecie. Stonowane szarości lub pastele to opcja do salonu, jadalni lub gabinetu.

Jeśli szukasz rolety przepuszczającej światło, to wybierz produkt z linii Classic, Lux lub Dzień i noc. Dla fanów całkowitej kontroli nad ilością światła (na przykład w sypialni) idealne będą rolety 100% zaciemnienia.

Rolety do samodzielnego montażu

Montaż rolet okiennych dostępnych w naszej ofercie jest niezwykle prosty i wymaga jedynie podążania za kolejnymi punktami dostarczonej, czytelnej instrukcji. Postępuj zgodnie ze znajdującymi się w niej zapisami, a umocowanie rolety zajmie ci zaledwie kilka minut. Wszystkie rolety okienne DecoDesign montuje się bez wiercenia i naruszania struktury okna, w sposób prosty i bezinwazyjny.

Zanim klikniesz „Przejdź do sklepu" lub zamkniesz to okno, prosimy o przeczytanie Polityki Prywatności.

Prosimy w niej o Twoją dobrowolną zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych przez naszych partnerów biznesowych oraz przekazujemy informacje o tzw. cookies i o przetwarzaniu przez nas Twoich danych osobowych.

Klikając „Przejdź do sklepu" lub zamykając okno przez kliknięcie w znaczek X, zgadzasz się z naszym regulaminem Polityki Prywatności.

Polityka Prywatności