Rolety Lux

To kolejna linia produktowa dedykowana fanom rolet okiennych przepuszczających światło. Kilkanaście kolorów do wyboru, gęsty splot półprzepuszczającego materiału klasy premium i łatwy montaż - to zalety, którym nie oprze się żaden fan modnych pomysłów na aranżację wnętrz.

roleta lux

Rolety okienne Lux - materiały

Każda roleta okienna Lux została wykonana z materiału przepuszczającego, o gęstym splocie. Tkanina użyta do produkcji tej kolekcji posiada atest higieniczny, dzięki czemu roletę Lux mogą wybrać nawet alergicy. Produkt częściowo chroni przed promieniami słonecznymi oraz nagrzewaniem się. Kolekcja Lux jest dostępna w kilkunastu atrakcyjnych kolorach.

Montaż rolety mini Lux

Montaż? Prosty i łatwy. Mocowanie rolety Lux przebiega bez wiercenia i naruszania struktury ramy - za pomocą haczyków na oknie. Roletę możesz zamontować na oknach różnego typu: zarówno drewnianych, jak i PCV.

Czy kolor rolet ma znaczenie?

Pamiętaj, że w przypadku rolet przepuszczających światło, kolor ma znaczenie. Kieruj się prostą zasadą: im ciemniejszą roletę wybierzesz, tym większy poziom zaciemnienia uzyskasz.

Za pomocą rolety okiennej możesz w łatwy sposób odmienić wygląd pomieszczeń. Jeśli wybierzesz model w jasnym, ciepłym odcieniu, to nadasz swoim wnętrzom przytulności. Zimne propozycje ochłodzą i uspokoją pomieszczenie. Neutralne rolety w tonacji beżu, brązu lub jasnej szarości odnajdą się w prostym wnętrzu, zaaranżowanym w duchu skandynawskim, minimalistycznym lub klasycznym. Inny pomysł to wybór rolety mini w intensywnym kolorze, co całkowicie odmieni wygląd pomieszczenia i tchnie w nie nowe życie.

Rolety okienne - kontrast czy dopasowanie?

Dopasuj roletę kolorystycznie do innych dodatków: poduszek, narzuty, wazonów czy ramek na zdjęcia. Druga, aranżacyjna opcja opiera się na kontraście: żółta roleta z fioletowymi dodatkami, zielona z różowymi akcesoriami, niebieska osłona okienna w opozycji do pomarańczowych elementów. Zdecyduj: wolisz kontrast czy dopasowanie?

Zanim klikniesz „Przejdź do sklepu" lub zamkniesz to okno, prosimy o przeczytanie Polityki Prywatności.

Prosimy w niej o Twoją dobrowolną zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych przez naszych partnerów biznesowych oraz przekazujemy informacje o tzw. cookies i o przetwarzaniu przez nas Twoich danych osobowych.

Klikając „Przejdź do sklepu" lub zamykając okno przez kliknięcie w znaczek X, zgadzasz się z naszym regulaminem Polityki Prywatności.

Polityka Prywatności