Rolety Dzień i Noc

Rolety dzień noc to nie tylko interesujące rozwiązanie estetyczne, ale również świetny produkt dla osób, które lubią same regulować dopływ światła. Rolety wykonane są z tkaniny w pasy o różnym stopniu przepuszczalności światła. W każdej kolekcji dostępnych jest wiele różnych kolorów tkaniny.

Wybierz swoją roletę spośród 3 kolekcji rolet Dzień i Noc:

Rolety dzień - noc gotowe i na wymiar

Rolety dzień noc z możliwością regulowania jasności w pomieszczeniu to idealne rozwiązanie do salonu, pokoju dziecka, gabinetu, a nawet łazienki. Rolety dzień noc posiadają sprytny mechanizm regulacji ilości światła, który daje jednocześnie możliwość do zachowania prywatności. Nasz sklep internetowy oferuje eleganckie i estetyczne rolety dzień noc w ponad 30 kolorach. Różne gramatury materiału, typy splotu oraz wymiary rolet pozwalają dopasować je do każdego okna. Na życzenie klienta przygotowujemy również rolety dzień noc na wymiar. Oferujemy rolety od producenta w korzystnych cenach. Wszystkie nasze rolety dzień noc zbierają znakomite opinie od użytkowników. Łatwy montaż, niska cena, a do tego świetna jakość tkanin oraz trwały mechanizm mocujący zapewniają długą satysfakcję z użytkowania rolety.
Chcesz sprawdzić jakie rolety dzień noc oferuje sklep internetowy DecoDesign? Obejrzyj naszą ofertę kolorystyczną, sprawdź i poznaj wymiary oraz cennik rolet. Przekonasz się, że dostępne w naszym salonie rolety dzień noc są tym, czego szukasz.
W razie problemów z pomiarem lub koniecznością zamówienia rolety dzień noc na wymiar - zapraszamy do kontaktu.
W naszym sklepie wykorzystujemy pliki cookies w celach statystycznych, reklamowych i do personalizacji stron. Możesz wyłączyć używanie plików cookies w przeglądarce internetowej jednak może to uniemożliwić złożenie zamówienia! Więcej informacji