Rolety Dzień Noc

Rolety dzień noc to nie tylko interesujące rozwiązanie estetyczne, ale również świetny produkt dla osób, które chcą mieć kontrolę nad ilością światła w swoich wnętrzach. Rolety dzień i noc wykonane są z naprzemiennych pasów z półprzepuszczalnego materiału oraz siatki o dużych oczkach.

Wybierz swoją roletę spośród czterech kolekcji rolet Dzień i Noc:

Rolety dzień noc na wymiar

W naszym asortymencie znajdują się rolety Zebra gotowe w wymiarach od szerokości 35 cm i wysokości 140 cm aż do największego, możliwego formatu: 116 x 215 cm.

Istnieje opcja zamówienia rolety dzień i noc na wymiar. Na karcie produktu zaznacz “Rozmiar na zamówienie”, a następnie wpisz pożądaną szerokość (maksymalna wartość to 150 centymetrów) i wybierz wysokość: 140 lub 215 cm.

Nasze rolety na dzień i noc, inaczej nazywane roletami w paski, zbierają znakomite opinie od użytkowników. Łatwy montaż, niska cena, a do tego świetna jakość tkanin oraz trwały mechanizm mocujący zapewniają długą żywotność rolety dzień i noc oraz wysoki poziom satysfakcji użytkowników.

Kolory mini rolet dzień noc

W zależności od kolekcji, kolorystyka rolet dzień noc jest zróżnicowana. Linia Zebra I to produkty z kolorowych pasów materiału ze szwem w innym kolorze oraz siatką o dużych oczkach, dostępna w 19 zróżnicowanych kolorach. Linia Zebra II to roleta składająca się z pasów i siatki przeszyć w kolorze takim samym, jak materiał, dostępna w 17 atrakcyjnych barwach. Linia Zebra III to rolety wykonane z materiału ze szwem w różnym kolorze oraz siatką o gęstym splocie, dostępna w 8 kolorach. Zebra Multikolor to roleta składająca się z kilkukolorowych pasów, dostępna w dwóch wariantach kolorystycznych: bieli z szarością lub beżów i brązów.

Rolety bezinwazyjne dzień i noc

Wszystkie produkty z linii rolet dzień i noc posiadają mechanizm regulacji ilości światła. Różne gramatury materiału, typy splotu oraz wymiary rolet pozwalają dopasować je do każdego okna. Jeżeli posiadasz ramę w niestandardowym formacie, to wybierz opcję rolety na wymiar. Roleta w pasy to nowoczesna alternatywa dla klasycznej rolety okiennej. Produkt z linii Zebra odnajdzie się w nowoczesnych, loftowych wnętrzach oraz biurach.

Rolety dzień noc z możliwością regulowania jasności w pomieszczeniu to idealne rozwiązanie do salonu, pokoju dziecka, gabinetu, a nawet łazienki.

W naszym sklepie wykorzystujemy pliki cookies w celach statystycznych, reklamowych i do personalizacji stron. Możesz wyłączyć używanie plików cookies w przeglądarce internetowej jednak może to uniemożliwić złożenie zamówienia! Więcej informacji