Rolety Classic

Linia rolet mini Classic jest przeznaczona dla wielbicieli klasycznych rozwiązań. Za sprawą półprzepuszczającego materiału do wnętrz wpadnie delikatnie rozproszone, naturalne światło. To idealna opcja do jasnych pomieszczeń, takich jak kuchnia, jadalnia, salon, gabinet lub łazienka. Rolety Classic występują w 19 różnych kolorach.

roleta mini classic

Atuty rolet okiennych Classic

Rolety z kolekcji Classic zostały wykonane z gładkiego materiału typu Shantung o wyraźnie widocznym splocie. Tkanina została zaimpregnowana, dzięki czemu rolety mniej się brudzą i rzadziej gniotą. Dzięki szerokiej palecie barw w kolekcji Classic każdy odnajdzie coś dla siebie.

Kolejny atut to łatwy i bezinwazyjny montaż - roletę zawiesza się za pomocą haczyków na ramie okna, bez wiercenia i naruszania struktury ramy. Na wszystkie modele rolet okiennych z linii Classic otrzymasz 2-letnią gwarancję.

Mini rolety na wymiar czy standardowe?

Bez względu na wielkość ramy okiennej, możesz zamówić w naszym sklepie roletę mini Classic. Jeżeli posiadasz okna w niestandardowym formacie, to skorzystaj z opcji mini rolety na wymiar. W trakcie składania zamówienia, na karcie produktu, zaznacz “Rozmiar na zamówienie”, a następnie zdefiniuj pożądaną szerokość (maksymalna wartość to 150 cm).

Roleta okienna mini Classic - pomysły aranżacyjne

Kolorowe rolety to prosty i szybki sposób, by odmienić wygląd różnego rodzaju pomieszczeń. Propozycji aranżacyjnych jest minimum kilka. Taki rodzaj rolety wybierz wszędzie tam, gdzie chcesz w swoich pomieszczeniach trochę naturalnego światła, wpadającego przez transparentną tkaninę. Im ciemniejszy materiał, tym mniej światła roleta Classic wpuszcza.

W przypadku pomieszczeń, w których zależy ci na maksymalnym efekcie zaciemnienia, jaki można uzyskać za pomocą rolety przepuszczającej światło, wybierz wariant w kolorze ciemnego brązu lub grafitu. Rolety w jasnych, słonecznych kolorach odnajdą się w salonie, kuchni i jadalni. Intensywne barwy będą najlepsze do pokoju kilkulatka, a neutralne beże, szarości i jasny brąz do gabinetu lub pokoju dziennego.

Zanim klikniesz „Przejdź do sklepu" lub zamkniesz to okno, prosimy o przeczytanie Polityki Prywatności.

Prosimy w niej o Twoją dobrowolną zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych przez naszych partnerów biznesowych oraz przekazujemy informacje o tzw. cookies i o przetwarzaniu przez nas Twoich danych osobowych.

Klikając „Przejdź do sklepu" lub zamykając okno przez kliknięcie w znaczek X, zgadzasz się z naszym regulaminem Polityki Prywatności.

Polityka Prywatności