Rolety okienne zaciemniające

Kolekcja 100% zaciemnienia

Rolety zaciemniające to nie tylko interesujące rozwiązanie estetyczne, ale również świetny produkt dla osób, które oczekują wysokiego zaciemniania pomieszczenia. Rolety wykonane są z podgumowanego materiału, dzięki czemu nie przepuszczają promieni słonecznych. Montaż nie wymaga wiercenia. Dokonuje się go za pomocą specjalnych uchwytów bezinwazyjnych, dzięki czemu roleta nadaje się do montażu zarówno na oknach drewnianych jak i PCV. 

Rolety DecoDesign sprawdzają się jako rolety do biura, salonu, sypialni i pokoju dziecięcego. Rolety 100% zaciemnienia występują w 8 różnych kolorach.

roleta zaciemniająca

 • Typ rolety: Gładka
  Stopień zaciemnienia: Zaciemniająca
  Dostępnych kolorów: 13
  Gramatura tkaniny: 285 g/m2
  Tkanina: 100% poliester
  Roleta okienna 100% zaciemnienia wykonana jest z podgumowanej tkaniny o gęstym splocie. Roleta wyposażona jest w metalowy obciążnik typu LUX. Oprócz 100% zaciemnienia roleta pozwala zauważalnie obniżyć temperaturę pomieszczenia w upalne dni.
  Od 37,90 zł

Rolety zaciemniające w 100%

Estetyczne, wygodne i użyteczne. Rolety zaciemniające łączą w sobie kilka funkcjonalności: służą jako dekoracja okna, jako rolety przeciwsłoneczne nie pozwalają na nagrzewanie się pomieszczenia oraz pozwalają na uzyskanie w nim całkowitej ciemności. Rolety zaciemniające to nowoczesna propozycja dekoracji okna. Są łatwe w montażu i niewymagająca wiercenia. Rolety 100% zaciemnienia wykonane są z podgumowanego materiału, który nie przepuszcza promieni słonecznych. Dzięki czemu pozwalają na uzyskanie ciemności również w środku dnia. W gabinecie, sypialni, pokoju dziecka, rolety zaciemniające są wprost nieodzowne. Pozwalają zachować prywatność i umożliwiają spokojny, niczym nie zakłócony sen. Jako rolety przeciwsłoneczne, sprawdzą się latem - szczególnie w gabinecie, biurze czy salonie.

Zobacz, jakie rolety zaciemniające oferuje sklep internetowy z roletami DecoDesign. Obejrzyj naszą ofertę kolorystyczną, sprawdź wymiar rolety oraz ich cennik. Jesteśmy pewni, że nasza propozycja na rolety 100% zaciemnienia spełni Twoje oczekiwania. Świadczą o tym świetne opinie naszych klientów.
Jeśli nie wiesz, jaki wymiar rolety jest Ci potrzebny, nie wiesz jak zmierzyć roletę bądź chcesz zamówić rolety zaciemniające na wymiar, napisz do nas.
W naszym sklepie wykorzystujemy pliki cookies w celach statystycznych, reklamowych i do personalizacji stron. Możesz wyłączyć używanie plików cookies w przeglądarce internetowej jednak może to uniemożliwić złożenie zamówienia! Więcej informacji