pomarańcz1
Kolory tkaniny mogą się różnić w zależności od ustawień monitora.
W przypadku tkanin półprzepuszczalnych rzeczywisty kolor może się zmienić w zależności od intensywności światła padającego na roletę.

Roleta Mini Lux

Cena brutto 38,90 złCena netto 31,63 zł

Zobacz jak prawidłowo wykonać pomiar
Rolety na zamówienie nie podlegają prawu zwrotu

Kolor mechanizmu

 • Mechanizm biały

  Biały

 • Mechanizm c. brąz

  C. brąz

Podsumowanie

t

Pomiar rolety mini Lux

pomiar

Szerokość rolety

Zmierz szerokość szyby. Do uzyskanej szerokości dodaj od 3 do 6 cm. Pamiętaj, że roleta powinna być nieco szersza od szyby, ale nie może zasłaniać klamki. Minimalny odstęp tkaniny od klamki to 0.5 cm.

Wysokość rolety

Zmierz wysokość skrzydła okna zgodnie z infografiką obok. Jeżeli Twoje okno ma wysokość 150 cm lub mniej, wybierz roletę o uniwersalnej wysokości 150 cm. Jeśli okno jest wyższe wybierz uniwersalną wysokość 230 cm.

pomiar

Całkowita szerokość kompletnej rolety wraz z mechanizmem jest większa od szerokości tkaniny o 2 cm z każdej strony.

czas wysyłki do 3 dni

Zapytaj o produkt
 • Zalet stosowania rolet zamiast zasłon w domu jest zdecydowanie więcej niż jedna. Użytkownicy wybierają rolety bezinwazyjne, ponieważ nie wymagają one zakładania karniszy ani drapowania firanek, a dopływ światła reguluje się poprzez pociągnięcie łańcuszka. Tkanina, z której wykonana jest roleta, stanowi dobre zabezpieczenie przed nasłonecznieniem z zewnątrz i światłami nocnymi. Nie wymaga ona również prania - można jedynie pokusić się o okazjonalne jej odkurzenie. Roleta mini LUX jest jednym z tańszych i prostszych konstrukcyjnie wyrobów, których cechą charakterystyczną jest wysoka jakość.

  Seria LUX - rolety premium

  Tkanina, jakiej użyto do produkcji rolety mini LUX, jest wykonana w 100% z poliestru. Powierzchnię materiału wykończono specjalnym impregnatem - stanowi on zabezpieczenie tkaniny przed brudzeniem się, a także zagnieceniami. W rezultacie, ewentualny kurz nie wnika w strukturę tkaniny, pozostawiając ją zawsze czystą, o jednakowym, świeżym kolorze. Tkanina użyta do produkcji tej rolety posiada atest higieniczny. Sprawdza się o wiele lepiej niż zasłony w pokoju alergików - ponieważ pomaga redukować ilość kurzu wnikającego zwykle głęboko w struktury tekstylne. Wykonano ją z materiału premium o gęstym splocie i dostępna jest w wielu wersjach kolorystycznych - daje to możliwość zaaranżowania nie tylko komfortowego, ale również efektownego wnętrza. Tkanina ma charakter półzaciemniający - redukujący dużą część promieni słonecznych, ale nie powodujący całkowitego zaciemnienia.

  Bezinwazyjny sposób montażu

  Za wyborem rolety mini LUX przemawia także łatwość montażu. Nie wymaga ona niszczenia struktury ściany ani posiadania specjalnych umiejętności technicznych. Wystarczy podążać za instrukcją umieszczoną w zestawie, by złożyć roletę, a następnie umieścić ją na ościeżnicy. Roleta składa się z rolki, na którą nawinięta jest tkanina, posiadającej połączenie z napinaczem łańcuszka i napięciem bocznym. Napinacz łańcuszka to system pozwalający łatwo operować łańcuszkiem w celu opuszczenia i podniesienia rolety i nie plątać go. System samohamujący daje możliwość ustawienia rolety na dowolnej wysokości. Z kolei napięcie boczne przytwierdza tkaninę u dołu ościeżnicy i dokładnie zakrywa szczeliny okna, zapobiegając odsłanianiu go na przykład przy uchyleniu okna lub podmuchu wiatru. Całość montuje się poprzez przytwierdzenie na hakach rolety do ościeżnicy i zabezpieczenie napięcia bocznego u dołu. Łatwość montażu i demontażu jest jedną z największych zalet rolety mini LUX.

  Instrukcja montażu: PDF; film na kanale youtube.com


  Zawartość opakowania

  • roleta wraz z mechanizmem
  • haczyki montażowe
  • napinacz łańcuszka
  • napięcie boczne tkaniny
  • instrukcja montażu

  Dane techniczne

  Rodzaj tkaniny:100% poliester. Tkanina o gęstym splocie.
  Grubość materiału:Ok. 0.43 mm
  Stopień zaciemnienia:Półzaciemniająca
  Długość łańcuszka:110 cm
  Odległość rolety od górnej krawędzi okna:1 cm
  Szerokość wraz z mechanizmem:Szerokość tkaniny + 4 cm.
  Kolor mechanizmu, haczyków, łańcuszkaDo wyboru: biały, ciemny brąz
  Gwarancja2 lata

W naszym sklepie wykorzystujemy pliki cookies w celach statystycznych, reklamowych i do personalizacji stron. Możesz wyłączyć używanie plików cookies w przeglądarce internetowej jednak może to uniemożliwić złożenie zamówienia! Więcej informacji