Piasek1
Kolory tkaniny mogą się różnić w zależności od ustawień monitora.
W przypadku tkanin półprzepuszczalnych rzeczywisty kolor może się zmienić w zależności od intensywności światła padającego na roletę.

Roleta Mini Classic

Cena brutto 27,90 złCena netto 22,69 zł

Zobacz jak prawidłowo wykonać pomiar
Rolety na zamówienie nie podlegają prawu zwrotu

Kolor mechanizmu

 • Mechanizm biały

  Biały

 • Mechanizm c. brąz

  C. brąz

 • Mechanizm j. brąz

  J. brąz

Podsumowanie

t

Pomiar rolety mini Classic

pomiar

Szerokość rolety

Zmierz szerokość szyby. Do uzyskanej szerokości dodaj od 3 do 6 cm. Pamiętaj, że roleta powinna być nieco szersza od szyby, ale nie może zasłaniać klamki. Minimalny odstęp tkaniny od klamki to 0.5 cm.

Wysokość rolety

Zmierz wysokość skrzydła okna zgodnie z infografiką obok. Jeżeli Twoje okno ma wysokość 150 cm lub mniej, wybierz roletę o uniwersalnej wysokości 150 cm. Jeśli okno jest wyższe wybierz uniwersalną wysokość 230 cm.

pomiar

Całkowita szerokość kompletnej rolety wraz z mechanizmem jest większa od szerokości tkaniny o 2 cm z każdej strony.

czas wysyłki do 3 dni

Zapytaj o produkt
 • Rolety o różnych kolorach i sposobach montażu stają się coraz popularniejszym rozwiązaniem w nowoczesnych mieszkaniach i domach. O ich wyborze decyduje wiele kryteriów, wśród których użytkownicy najczęściej mówią jedno: praktyczność.

  Roleta Classic

  W przeciwieństwie do zasłon, rolety nie wymagają naruszania struktury ściany ani okna. Mocuje się je bezinwazyjnie bezpośrednio do ościeżnicy okna, na hakach - pasują one rozmiarem do większości standardowych okien. Roleta mini Classic jest najbardziej klasyczną propozycją spośród dostępnych rolet. Zapewnia ona częściową przepuszczalność światła, dostępna jest w wielu ciekawych kolorach i nie powoduje problemów z montażem ani demontażem.

  Działanie rolety

  Po złączeniu ze sobą wszystkich elementów rolety, należy zawiesić ją u góry na haku mocującym odpowiednią stroną do środka, dół natomiast zamocować na dolnej ościeżnicy w celu ustabilizowania rolety. Jej mechanizm zwijający i rozwijający zamocowany jest na napinaczu łańcuszka - zapobiega on jego plątaniu i ułatwia intuicyjne korzystanie z rolety. Samohamujący system pozwala ustawić roletę na dowolnej wysokości. Roleta mini Classic wykonana została z tkaniny typu shantung z wyraźnie widocznym splotem, który może stanowić element dekoracyjny okna, w szczególności razem z odpowiednio dobraną wersją kolorystyczną produktu. Jest to roleta wykonana w 100% z poliestru o charakterze półprzepuszczalnym. Oznacza to, że nie zapewnia 100% zaciemnienia w słoneczne dni, co w niektórych sytuacjach może być atutem.

  Zalety modelu Classic

  Użytkownicy bardzo często wybierają rolety, gdy w ich domach mieszkają alergicy. Roleta jest łatwiejsza do utrzymania w czystości niż zasłona - wymaga jedynie okresowego odkurzania w celu zachowania idealnej czystości. To również jeden z najtańszych sposobów na zasłonięcie okna, a przy tym bezinwazyjny - nie wymaga też specjalnych umiejętności technicznych. Roleta częściowo przepuszczająca światło może być korzystna w salonie, który nie wymaga całkowitego odcinania dopływu światła, a jedynie jego zredukowania. Może się także sprawdzić w pomieszczeniach ustawionych od strony, gdzie nie ma innych źródeł światła, takich jak latarnie czy okna innych mieszkań. Taka roleta może stanowić nie tylko walor praktyczny, ale i estetyczny w Twoim domu!

  Instrukcja montażu: PDF; film na kanale youtube.com


  Zawartość opakowania

  • roleta wraz z mechanizmem
  • haczyki montażowe
  • napinacz łańcuszka
  • napięcie boczne tkaniny
  • instrukcja montażu

  Dane techniczne

  Rodzaj tkaniny:100% poliester. Tkanina typu shantung - wyraźnie widoczny splot.
  Grubość materiału:Ok. 0.4 mm
  Stopień zaciemnienia:Półzaciemniająca
  Długość łańcuszka:110 cm
  Odległość rolety od górnej krawędzi okna:1 cm
  Szerokość wraz z mechanizmem:Szerokość tkaniny + 4 cm.
  Kolor mechanizmu, haczyków, łańcuszkaDo wyboru: biały, ciemny brąz, jasny brąz
  Gwarancja2 lata

W naszym sklepie wykorzystujemy pliki cookies w celach statystycznych, reklamowych i do personalizacji stron. Możesz wyłączyć używanie plików cookies w przeglądarce internetowej jednak może to uniemożliwić złożenie zamówienia! Więcej informacji