Karnisze podwójne

Mocne, a zarazem atrakcyjne pod względem wizualnym karnisze podwójne to zakup na długie lata. W naszym bogatym asortymencie można znaleźć wyłącznie modele najwyższej klasy, które usatysfakcjonują nawet najbardziej wymagające osoby. Dokładamy wszelkich starań, aby utrzymać wysoką różnorodność oferty. Mamy pewność, że każdy znajdzie wariant odpowiedni dla siebie. Z przyjemnością pomożemy w doborze produktu oraz odpowiemy na każde zadane pytanie. Wystarczy jedynie skontaktować się z obsługą klienta.


Praktyczna konstrukcja

Karnisze podwójne są wyjątkowo praktyczne, gdyż dzięki nim możemy zawiesić zarówno firany, jak i zasłony. Oczywiście takie konstrukcje są w pełni odporne na zwiększone obciążenia. Nie trzeba więc obawiać się ich niespodziewanego zerwania pod wpływem ciężaru tkanin. Starannie selekcjonujemy asortyment, tak, aby znajdowały się w nim wyłącznie modele spełniające rygorystyczne normy oraz standardy. Zastosowane do produkcji tworzywa są nie tylko trwałe, ale również bezpieczne. Nie posiadają w swoim składzie żadnych związków, które mogłyby negatywnie wpłynąć na samopoczucie lub zdrowie. Renomowani producenci cieszą się uznaniem wśród klientów już od wielu lat. To najlepsza opcja dla tych, którzy rozsądnie inwestują swoją gotówkę.

Odporność na uszkodzenia

Karnisze podwójne wykonane z certyfikowanych materiałów są w pełni odporne na uszkodzenia. Pozostaną w nienaruszonym stanie przez długie lata. Mogą zostać zamontowane zarówno w domu lub mieszkaniu, jak i miejscu użyteczności publicznej. Z pewnością będą pięknie prezentować się w hotelu, restauracji, a nawet biurze. Wszystko zależy od indywidualnych upodobań. Modele metalowe nie są podatne na zmienne temperatury, czy też wilgoć. W zdecydowanej większości przypadków są one pokryte powłoką galwaniczną, która chroni przed korozją. Nie ma więc ryzyka pojawiania się rdzy, która nie tylko wygląda nieestetycznie, ale również pogarsza parametry użytkowe konstrukcji. Dodatkowym atutem jest niska podatność na zarysowania, czy też wgłębienia. Jest to szczególnie ważne w przypadku wnętrz intensywnie eksploatowanych. Mamy pewność, że jakość zakupionych u nas produktów usatysfakcjonuje nawet tych, którzy zwracają uwagę na najmniejsze detale.

Zróżnicowane wzornictwo

Przedstawiane karnisze podwójne zachwycają nieprzeciętnym wzornictwem. Zostały one wykończone z troską o szczegóły. Nie doszukamy się żadnych niedociągnięć, które mogłyby negatywnie wpłynąć na walory wizualne. Zróżnicowany design ułatwia wybór modelu, który będzie pasował do danej aranżacji. Większość dostępnych produktów utrzymana jest w nowoczesnym stylu. Pasują one do wnętrz modernistycznych, minimalistycznych, skandynawskich, industrialnych, czy też tradycyjnych. Trzeba podkreślić, że opisywane karnisze są subtelne, a więc nie przytłoczą pomieszczenia. Można umieścić je zarówno w małych, jak i przestronnych wnętrzach. Podstawowym elementem dekoracyjnym są tutaj końcówki. Mogą być one proste i niewyróżniające się lub wręcz przeciwnie. Fantazyjnie ukształtowane zakończenie karnisza sprawi, że ciężko będzie od niego oderwać wzrok.

Oryginalna kolorystyka

Zapewniamy karnisze podwójne w wielu oryginalnych odcieniach, m.in. antracytowym, złotym, satynowym. Oczywiście nie brakuje również ponadczasowej klasyki. Zwolennicy białych, czy też czarnych konstrukcji również wybiorą coś odpowiedniego dla siebie. Przed zakupem warto zastanowić się, jaki efekt pragniemy uzyskać. Niesztampowy odcień doda wnętrzu świeżości i unikatowego charakteru. Wymaga jednak większej rozwagi podczas doboru pozostałych elementów wystroju. Neutralne kolory są o wiele bardziej uniwersalne. W dowolnym momencie możemy zmienić dodatki, a tym samym odmienić pomieszczenie. Ponadto takie karnisze mogą wtopić się w otoczenie. Dzięki temu pozostaną one niemal niewidoczne - wystarczy wybrać model w kolorze ściany.

Szeroki wybór rozmiarów

Opisywane podwójne karnisze występują w wielu rozmiarach. Posiadamy krótkie, średnie, a także bardzo długie modele. Nie ma konieczności produkowania konstrukcji na specjalne zamówienie, co pozwala zminimalizować koszt zakupu. Po wybraniu interesującego produktu należy wskazać preferowaną długość, a także zakończenie karnisza. Nie zapominajmy sprawdzić średnicy prętów, gdyż ona również ma duże znaczenie. Przedstawiane karnisze są niezwykle stabilne niezależnie od rozmiaru. Pozostaną w niezmiennym położeniu przez długi czas. Możemy bez obaw odsłaniać oraz zasłaniać okna. Warunek jest jeden - konstrukcja musi zostać fachowo przytwierdzona do ściany. Prawidłowy montaż jest podstawą do tego, aby karnisz nie uległ zerwaniu. Ważne jest to, aby zastosować akcesoria wysokiej jakości. Na szczęście nie jest to skomplikowane zadanie, a więc każdy powinien sobie z nim poradzić. W przypadku jakichkolwiek problemów rozsądniej jest skorzystać z usług specjalistów, którzy dysponują nie tylko niezbędnym sprzętem, ale również doświadczeniem.

Cicha praca

Karnisze podwójne posiadają uchwyty w formie żabek. Są one wyjątkowo wygodne podczas codziennej eksploatacji. Trzeba wspomnieć, że od wewnętrznej strony zostały one pokryte specjalną teflonową powłoką. Dzięki niej hałas generowany podczas przesuwania jest o wiele mniejszy. Możemy uniknąć uporczywych szmerów i trzasków. Kolejnym plusem jest nieprzeciętna trwałość wspomnianych uchwytów. Nie tracą one swojej pierwotnej formy, czy też funkcjonalności. Zmiana zasłon lub firanek nie będzie najmniejszym problemem.

Korzystne ceny

Przedstawiane produkty dostępne są w okazyjnych cenach, co usatysfakcjonuje szczególnie tych, którzy posiadają ograniczony budżet. Nie trzeba wydawać majątku, aby zakupić karnisz wysokiej jakości. Dokładny koszt zakupu uzależniony jest od m.in. długości. Trzeba zaznaczyć, że wszystkie przesyłki są kompleksowo zabezpieczane przed potencjalnymi uszkodzeniami, które mogłyby powstać w transporcie. Karnisze docierają do klientów w idealnym stanie, a więc nie warto obawiać się zakupów online.