Karnisze metalowe


Podkategorie

Karnisze antracytoweKarnisze niklowaneKarnisze satynoweKarnisze złote | Karnisze białe

Karnisze metalowe
w pięciu zestawach kolorystycznych, z szerokim wyborem stylowych zakończeń. Wykonywane z dbałością o każdy detal, z bardzo wysokiej jakości materiałów. Karnisze ścienne i sufitowe z oferty DecoDesign to również doskonała cena bezpośrednio od producenta.

Karnisze ścienne z metalu


Karnisze metalowe (zarówno karnisze montowane do sufitu i ścienne) dostępne są w różnych długościach (od 120 do 480 cm co 40 cm), pięciu kolorach i dwóch grubościach (19 i 25 mm). Wszystkie karnisze sufitowe wyposażone są w mechanizm cichych kółek powlekanych teflonem. Kółka montowane są co 10 cm. Dzięki ponad 30 różnym końcówkom, karnisz sufitowy można dopasować do każdego stylu dekoracji okna.

W ofercie DecoDesign znajduje się pojedynczy oraz podwójny karnisz sufitowy, który daje maksymalną swobodę w upinaniu dekoracji. Dla okien wyposażonych w rolety - karnisz pojedynczy, a dla osób pragnących założyć zarówno firany jak i zasłony podwójny karnisz sufitowy na pojedynczym wsporniku. DecoDesign posiada w ofercie nietypowe kolorowe karnisze ścienne metalowe przeznaczone do designerskich pomieszczeń. U nas znajdziesz ozdobny karnisz do pomieszczenia w stylu klasycznym, nowoczesnym, awangardowym czy glam. Oferujemy karnisze sufitowe dla najbardziej wymagających.

Nie wiesz jak zamontować karnisz? Dokonując zakupu w naszym sklepie, masz pewność tego, że będzie to proces dziecinnie prosty. Wszystkie karnisze sufitowe i ścienne dostępne w naszym sklepie mają niewymagający wysiłku montaż i prostą instrukcję. Karnisze ścienne i sufitowe w dobrej cenie i świetnej jakości.

Zanim klikniesz „Przejdź do sklepu" lub zamkniesz to okno, prosimy o przeczytanie Polityki Prywatności.

Prosimy w niej o Twoją dobrowolną zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych przez naszych partnerów biznesowych oraz przekazujemy informacje o tzw. cookies i o przetwarzaniu przez nas Twoich danych osobowych.

Klikając „Przejdź do sklepu" lub zamykając okno przez kliknięcie w znaczek X, zgadzasz się z naszym regulaminem Polityki Prywatności.

Polityka Prywatności