Karnisz metalowy 19 mm pojedynczy Nikiel

Cena brutto 67,65 złCena netto 55,00 zł

czas wysyłki do 3 dni

Zapytaj o produkt
  • Wysokiej jakości karnisz dobrze dopasowany do rodzaju zasłon może naprawdę w delikatny sposób odmienić całe wnętrze!

    Karnisz dopasowany do Twoich potrzeb

    Karnisz metalowy pojedynczy 19 mm nikiel może być dobrym wyborem, gdy poszukujesz karnisza dla delikatnej zasłonki lub firanki. Pojedynczy drążek wsparty na wsporniku o charakterze otwartym jest bardzo wygodny w montażu i umożliwia założenie pojedynczej linii osłony okiennej. Zasłona może być dowolnie ułożona i udrapowana - dzięki metalowym żabkom na kółkach. Wewnętrzna powłoka teflonowa kółek zapobiega nadmiernemu hałasowaniu podczas przesuwania zasłony, i tym samym podwyższa komfort jej użytkowania.

    Gdzie przyda się taki karnisz?

    Pojedynczy karnisz jest dobrym wyborem w miejscach, w których zasłona ma spełniać bardziej dekoracyjną, niż praktyczną funkcję. Ma stanowić efektowną osłonę okna, ale jednocześnie być lekka, nie przeciążać całej dekoracji okiennej. Dla lekkich zasłon dobrym wyborem wydają się być dekoracyjne końcówki karniszy, które nadają im bardzo innowacyjnego, zdobnego charakteru. Wnętrze, dzięki tak ozdobionym karniszom staje się jeszcze lepiej dopracowane i współgra z innymi elementami aranżacji pomieszczenia. Pojedynczy karnisz metalowy w kolorze niklu będzie świetny dla pomieszczeń takich jak salon, kuchnia czy jadalnia z niklowanymi akcentami i szarymi dodatkami, które będą kolorystycznie współgrać z karniszem. Również delikatne, ciemne i jasne zasłony będą pięknie prezentowały się w zestawieniu z niklowanym karniszem.


W naszym sklepie wykorzystujemy pliki cookies w celach statystycznych, reklamowych i do personalizacji stron. Możesz wyłączyć używanie plików cookies w przeglądarce internetowej jednak może to uniemożliwić złożenie zamówienia! Więcej informacji