Rolety do okien z wywietrznikami - które będą odpowiednie?

    Rolety    0Komentarzy
Rolety do okien z wywietrznikami - które będą odpowiednie?

Zastanawiasz się, jakie rolety pasują do okien z wywietrznikami? W naszej ofercie jest ich bardzo wiele, modele zróżnicowane są pod kątem wyglądu, koloru, poziomu przepuszczalności światła i gramatury materiału. Które linie - Lux, Classic, Dzień Noc, 100% zaciemnienia - mogą być umocowane na oknie z wywietrznikiem? Czy potrzebne są jeszcze jakieś dodatkowe akcesoria do rolet?

Zalety okien z wywietrznikami

Po co stosuje się wywietrzniki? Jak sama nazwa wskazuje ich nadrzędną funkcją jest wentylacja. Okna z wywietrznikami poprawiają cyrkulację powietrza w domu, a ponadto również dbają o zachowanie równowagi i właściwego poziomu wilgoci w pomieszczeniach.

W jakich sytuacjach warto zdecydować się na okna zaopatrzone w wywietrzniki? Najczęściej w mieszkaniach lub domach, w których pojawiają się skropliny na oknach, co w dalszej konsekwencji może doprowadzić do rozwoju grzybów i pleśni. Również wszędzie tam, gdzie istnieją lub mogą zaistnieć problemy z wentylacją, a wymiana powietrza z wnętrza na zewnątrz z jakiś powodów jest zaburzona.

Rolety do okien z wywietrznikami

Wszystkie rolety okienne mini (czyli o szerokości dopasowanej do wymiarów szyby okna) z naszej oferty - kolekcja Classic, Lux, Dzień i noc oraz 100% zaciemnienia - mogą być zamontowane na oknach z wywietrznikiem. Żeby móc umocować taki rodzaj przesłony okiennej na ramę, należy zaopatrzyć się w dodatkowy element, który znajduje się w naszej ofercie w sekcji z Akcesoriami. Mowa o haczyku przedłużającym lub płytce montażowej, którą mocuje się na ramę okna w sposób bezinwazyjny. Dzięki tym akcesoriom, roletę można szybko i bezproblemowo zamontować poniżej wywietrznika.

Jak zamontować rolety dzień noc na okno z wywietrznikiem?

Rolety dzień noc z naszej oferty to rolety mini, więc mogą być montowane na oknie z wywietrznikiem. Cała kolekcja rolet Dzień Noc, czyli Zebra 1, Zebra 2, Zebra 3 i Zebra Multikolor, spełnia te kryteria. Wystarczy z sekcji z akcesoriami wybrać produkt rekomendowany konkretnie do tego modelu rolet, czyli haczyk przedłużony Zebra lub płytkę montażową Zebra, a następnie zamontować zgodnie z instrukcją.

Montaż jest całkowicie bezinwazyjny, nie wymaga posiadania narzędzi - wkrętarki, śrubokrętu, wiercenia czy naruszania w jakikolwiek inny sposób struktury ramy okna. Atutem haczyków i płytek montażowych z naszej oferty jest ich uniwersalny charakter - pasują zarówno do okien drewnianych, jak i modeli wykonanych z PCV. Do wyboru są akcesoria w kolorze białym lub ciemnobrązowym - warto dopasować ich barwę do koloru ramy.

Powiązane wpisy

Komentarz

* Imię
* E-mail: Nie publikowany
* Komentarz
Kod