Rolety do salonu - jakie wybrać?

    Rolety    0Komentarzy
Rolety do salonu - jakie wybrać?

Zastanawiasz się nad aranżacyjnymi zmianami w salonie? Możesz niewielkim kosztem przeprowadzić taką metamorfozę. Wystarczy, że zamontujesz rolety do salonu i wymienisz kilka drobnych elementów - poszewki na poduszki, obicia krzesła czy oświetlenie - wnętrze w odświeżonym wydaniu gotowe! Podpowiadamy, jakie rolety do salonu wybrać.

Rolety do salonu - tak czy nie?

Może właśnie w tej chwili zastanawiasz się, czy rolety będą pasować do twojego salonu? Zapewniamy, że tak. Jest to na tyle uniwersalna propozycja, że wpisze się w każdy aranżacyjny nurt i styl wnętrz. W zależności od twoich potrzeb roleta do salonu może być maksymalnie zaciemniająca, półprzepuszczająca lub z możliwością kontroli ilości wpadającego do pomieszczenia światła (model dzień i noc). Zróżnicowana kolorystyka - od białych, kremowych i jasnoszarych, przez intensywne barwy, aż po ciemnobrązowe, grafitowe i czarne - sprawia, że nie będzie wyzwaniem dopasować rolety do ścian i mebli w twoim wnętrzu.

Rolety do salonu - przegląd modeli

Rolety dzień i noc

Czy roleta dzień i noc to dobra opcja do salonu? Zdecydowanie tak. Największe atuty rolet dzień noc to nowoczesny design oraz funkcjonalność. Wygląd rolety - składający się z poziomych pasów - poza możliwością kontrolowania ilości wpadającego światła - ma również wymiar estetycznej ozdoby wnętrza. Zbędne są już dodatkowe osłony okienne, takie jak firanki czy zasłony. Model dzień i noc to najmodniejsze rolety do salonu. W naszej ofercie są dostępne w 4 atrakcyjnych wariantach: Zebra I, Zebra II, Zebra III i Zebra V.

Rolety 100% zaciemnienia

Z kolei rolety zaciemniające to dobry wybór do jasnego salonu, z dużym przeszkleniem. Jeśli salon służy ci również za miejsce do wypoczynku, drzemek w ciągu dnia i oglądania seriali, to również będzie odpowiedni model rolety. Ten produkt gwarantuje ci najwyższy stopień zaciemnienia pomieszczenia wieczorem lub w nocy. Ponadto mocnym atutem rolet 100% zaciemnienia jest przeciwdziałanie nagrzewaniu się pomieszczeń w gorące, letnie dni. Stonowana kolorystyka sprawia, że rolety nabierają eleganckiego wyglądu.

Rolety mini Classic i Lux

Roleta mini z linii Classic lub Lux to propozycja idealna dla osób, które chcą zachować jasny salon, z naturalnym światłem wpadającym przez półprzepuszczającą roletę. Atutem kolekcji Classic i Lux są bardzo zróżnicowane kolory, łatwy i bezinwazyjny montaż i atrakcyjna cena.

Jeżeli masz salon z balkonem, to skorzystaj z opcji “Rozmiar na zamówienie” i podczas składania zamówienia zdefiniuj pożądaną szerokość lub wybierz z dostępnych, typowych formatów.

Modne rolety do salonu - przegląd trendów

Jeśli chodzi o modne trendy w aranżowaniu wnętrz, to na naszym blogu znajdziesz kilka inspirujących tekstów z pomysłami na rolety do salonu w stylu nowoczesnym, skandynawskim, industrialnym, klasycznym oraz glamour.

Powiązane wpisy

Komentarz

* Imię
* E-mail: Nie publikowany
* Komentarz
Kod