Akcesoria do rolet - nasza oferta

Jakie akcesoria do rolet znajdziesz w naszym sklepie? Zestaw haczyków montażowych do rolet z kolekcji Classic, Lux, 100% zaciemnienia oraz haczyków przedłużonych do modeli dzień i noc. Dostępne są 2 warianty kolorystyczne: białe i ciemnobrązowe.

Kolejny produkt w naszej ofercie to napinacz łańcuszka. Dzięki niemu szybko i bez plątania się rolety zmienisz jej położenie. Z kolei płytka montażowa, którą przykleja się do okna, to patent na montaż rolety na oknie nieuchylnym. Mechanizm do rolety to ostatnia, najbardziej kompleksowa opcja, bo zawiera wszystko, czego potrzebujesz do umocowania rolety okiennej: mechanizm, łańcuszek, zestaw haczyków oraz napięcie boczne, które dzięki żyłkom i uchwytom dolnym stabilizuje położenie rolety. Mechanizm do rolet dzień i noc jest dostępny w 4 wariantach: białym, ciemno i jasnobrązowym oraz szarym. Z kolei do modeli z linii Classic, Lux i 100% zaciemnienia w 3 kolorach: białym oraz ciemnym i jasnym brązie.

Akcesoria do rolet Dzień i Noc

Do każdej rolety dzień i noc dołączamy stały zestaw elementów. W opakowaniu znajdziesz roletę z mechanizmem, haczyki montażowe oraz napinacz łańcuszka. Jeśli w toku użytkowania któraś z tych części się zużyje, to w sekcji z akcesoriami do rolet poszukaj nowej i zamów ją w naszym sklepie.

Zanim klikniesz „Przejdź do sklepu" lub zamkniesz to okno, prosimy o przeczytanie Polityki Prywatności.

Prosimy w niej o Twoją dobrowolną zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych przez naszych partnerów biznesowych oraz przekazujemy informacje o tzw. cookies i o przetwarzaniu przez nas Twoich danych osobowych.

Klikając „Przejdź do sklepu" lub zamykając okno przez kliknięcie w znaczek X, zgadzasz się z naszym regulaminem Polityki Prywatności.

Polityka Prywatności