Akcesoria do rolet

Wytrzymałe akcesoria do rolet okiennych to dobry wybór dla tych, którzy cenią sobie połączenie wysokiej jakości oraz korzystnej ceny. W naszej ofercie można znaleźć wyłącznie sprawdzone części do rolet. Cieszą się one sporym uznaniem wśród użytkowników naszego sklepu internetowego. Dokładamy wszelkich starań, aby zagwarantować naszym klientom szeroki wybór odpowiednich akcesoriów. Proponujemy również fachowe doradztwo oraz pomoc w sprawnym rozwiązaniu zaistniałych nieprawidłowości. Wystarczy jedynie skontaktować się z obsługą sklepu DecoDesign.


Haczyki montażowe

W opisywanej kategorii można znaleźć haczyki montażowe do rolet, które wyróżniają się nie tylko wysoką trwałością, ale również niezawodnym działaniem. Należy również zaznaczyć, że ich montaż jest prosty i niekłopotliwy. Każdy poradzi sobie z tym zadaniem - wystarczy jedynie postępować zgodnie z instrukcją producenta. Tego rodzaju konstrukcje są niezastąpione w przypadku okien z wywietrznikami. Nie trzeba obawiać się, że pomieszczenie zostanie odcięte od dopływu świeżego powietrza. Opisywane haczyki sprawdzają się zarówno w przypadku okien drewnianych, jak i plastikowych. Znacząco zwiększa to zakres zastosowań.

Haczyki przedłużane

Akcesoria do rolet wewnrznych to również haczyki przedłużane. Oferowane przez nas produkty cechują się niską awaryjnością. Zostały one wykonane z mocnych komponentów, co przekłada się na podwyższoną trwałość. Prezentowane elementy sprawdzają się w przypadku rolet mini. Ich montaż jest całkowicie bezinwazyjny, a więc nie trzeba obawiać się uszkodzenia ramy okiennych. Ponadto mechanizm może zostać przymocowany w ciągu kilku minut. Nie jest to skomplikowane zadanie, a więc zazwyczaj nie potrzebujemy wsparcia profesjonalnej obsługi.

Mechanizmy do rolet

Mechanizmy do rolet dedykowane są zarówno konstrukcjom klasycznym, jak i dzień-noc. Występują w wielu wariantach, co ułatwia dobór odpowiedniego elementu. Proste działanie przekłada się na wygodną obsługę. Nie trzeba obawiać się kłopotliwych usterek, które mogłyby pojawić się podczas intensywnej eksploatacji. W standardowym zestawie można znaleźć m.in. mechanizm wraz z łańcuszkiem, haczyki montażowe, napięcie boczne rolety oraz łańcuszka.

Pozostałe akcesoria

Nasz asortyment jest niezwykle szeroki, a dodatkowo stale go rozbudowujemy. Wśród pozostałych akcesoriów zaminnych do rolet można znaleźć m.in. obciążniki z płetwą, czy też płytki montażowe. Warto również wspomnieć o próbnikach tkanin, które będą sporym wsparciem podczas podejmowania decyzji o zakupie rolet. Oferowane przez nas ceny zachęcają do złożenia zamówienia.


Zanim klikniesz „Przejdź do sklepu" lub zamkniesz to okno, prosimy o przeczytanie Polityki Prywatności.

Prosimy w niej o Twoją dobrowolną zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych przez naszych partnerów biznesowych oraz przekazujemy informacje o tzw. cookies i o przetwarzaniu przez nas Twoich danych osobowych.

Klikając „Przejdź do sklepu" lub zamykając okno przez kliknięcie w znaczek X, zgadzasz się z naszym regulaminem Polityki Prywatności.

Polityka Prywatności