Akcesoria do rolet

Twoje rolety potrzebują nowego mechanizmu lub napinacza łańcuszka? A może chcesz zamontować roletę na oknie nieuchylnym? Przejrzyj naszą sekcję z akcesoriami i zamiast wymieniać roletę na nową zainwestuj w kilka drobnych elementów.

Akcesoria do rolet - nasza oferta

Jakie akcesoria do rolet znajdziesz w naszym sklepie? Zestaw haczyków montażowych do rolet z kolekcji Classic, Lux, 100% zaciemnienia oraz haczyków przedłużonych do modeli dzień i noc. Dostępne są 2 warianty kolorystyczne: białe i ciemnobrązowe.

Kolejny produkt w naszej ofercie to napinacz łańcuszka. Dzięki niemu szybko i bez plątania się rolety zmienisz jej położenie. Z kolei płytka montażowa, którą przykleja się do okna, to patent na montaż rolety na oknie nieuchylnym. Mechanizm do rolety to ostatnia, najbardziej kompleksowa opcja, bo zawiera wszystko, czego potrzebujesz do umocowania rolety okiennej: mechanizm, łańcuszek, zestaw haczyków oraz napięcie boczne, które dzięki żyłkom i uchwytom dolnym stabilizuje położenie rolety. Mechanizm do rolet dzień i noc jest dostępny w 4 wariantach: białym, ciemno i jasnobrązowym oraz szarym. Z kolei do modeli z linii Classic, Lux i 100% zaciemnienia w 3 kolorach: białym oraz ciemnym i jasnym brązie.

Akcesoria do rolet Dzień i Noc

Do każdej rolety dzień i noc dołączamy stały zestaw elementów. W opakowaniu znajdziesz roletę z mechanizmem, haczyki montażowe oraz napinacz łańcuszka. Jeśli w toku użytkowania któraś z tych części się zużyje, to w sekcji z akcesoriami do rolet poszukaj nowej i zamów ją w naszym sklepie.

W naszym sklepie wykorzystujemy pliki cookies w celach statystycznych, reklamowych i do personalizacji stron. Możesz wyłączyć używanie plików cookies w przeglądarce internetowej jednak może to uniemożliwić złożenie zamówienia! Więcej informacji