Haczyki montażowe

W opisywanej kategorii można znaleźć haczyki montażowe do rolet, które wyróżniają się nie tylko wysoką trwałością, ale również niezawodnym działaniem. Należy również zaznaczyć, że ich montaż jest prosty i niekłopotliwy. Każdy poradzi sobie z tym zadaniem - wystarczy jedynie postępować zgodnie z instrukcją producenta. Tego rodzaju konstrukcje są niezastąpione w przypadku okien z wywietrznikami. Nie trzeba obawiać się, że pomieszczenie zostanie odcięte od dopływu świeżego powietrza. Opisywane haczyki sprawdzają się zarówno w przypadku okien drewnianych, jak i plastikowych. Znacząco zwiększa to zakres zastosowań.

Haczyki przedłużane

Akcesoria do rolet wewnrznych to również haczyki przedłużane. Oferowane przez nas produkty cechują się niską awaryjnością. Zostały one wykonane z mocnych komponentów, co przekłada się na podwyższoną trwałość. Prezentowane elementy sprawdzają się w przypadku rolet mini. Ich montaż jest całkowicie bezinwazyjny, a więc nie trzeba obawiać się uszkodzenia ramy okiennych. Ponadto mechanizm może zostać przymocowany w ciągu kilku minut. Nie jest to skomplikowane zadanie, a więc zazwyczaj nie potrzebujemy wsparcia profesjonalnej obsługi.

Mechanizmy do rolet

Mechanizmy do rolet dedykowane są zarówno konstrukcjom klasycznym, jak i dzień-noc. Występują w wielu wariantach, co ułatwia dobór odpowiedniego elementu. Proste działanie przekłada się na wygodną obsługę. Nie trzeba obawiać się kłopotliwych usterek, które mogłyby pojawić się podczas intensywnej eksploatacji. W standardowym zestawie można znaleźć m.in. mechanizm wraz z łańcuszkiem, haczyki montażowe, napięcie boczne rolety oraz łańcuszka.

Pozostałe akcesoria

Nasz asortyment jest niezwykle szeroki, a dodatkowo stale go rozbudowujemy. Wśród pozostałych akcesoriów zaminnych do rolet można znaleźć m.in. obciążniki z płetwą, czy też płytki montażowe. Warto również wspomnieć o próbnikach tkanin, które będą sporym wsparciem podczas podejmowania decyzji o zakupie rolet. Oferowane przez nas ceny zachęcają do złożenia zamówienia.


Zanim klikniesz „Przejdź do sklepu" lub zamkniesz to okno, prosimy o przeczytanie Polityki Prywatności.

Prosimy w niej o Twoją dobrowolną zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych przez naszych partnerów biznesowych oraz przekazujemy informacje o tzw. cookies i o przetwarzaniu przez nas Twoich danych osobowych.

Klikając „Przejdź do sklepu" lub zamykając okno przez kliknięcie w znaczek X, zgadzasz się z naszym regulaminem Polityki Prywatności.

Polityka Prywatności