Akcesoria do karniszy

Wysokiej jakości akcesoria do karniszy metalowych bez wątpienia wzbogacą design zakupionych produktów. W naszej bogatej ofercie można znaleźć wyłącznie części do karniszy, które pochodzą od zweryfikowanych i cenionych producentów. Chcemy mieć pewność, że nawet najbardziej wymagający konsumenci będą w pełni usatysfakcjonowani. Tylko elementy wykonane z certyfikowanych tworzyw posłużą niezawodnie długie lata. W przypadku problemów związanych z wyborem towaru lub złożeniem zamówienia zachęcamy do skontaktowania się z obsługą sklepu Decodesign, a każdy Klient może liczyć na indywidualne, a zarazem fachowe podejście.


Komplety żabek

Karnisz bez żabek przestaje być funkcjonalny. Z czasem kółka mogą jednak ulec zniszczeniu lub po prostu zaginąć. Na szczęście istnieje możliwość zakupu gotowego zestawu. Na specjalną uwagę zasługują ciche kółka z żabkami, które płynnie przesuwają się po powierzchni, a jednocześnie nie generują uporczywego hałasu. Sprawdzą się nie tylko w mieszkaniach prywatnych, ale również miejscach użyteczności publicznej np. hotelach, pensjonatach, restauracjach.

Rozety

Rozeta stanowi ważny element konstrukcji karnisza. Właśnie dlatego musi być ona mocna oraz odporna na uszkodzenia. Proponowane przez nas modele zostały wykonane z wysokiej klasy materiałów, co przekłada się na ich wyjątkową trwałość. Sporym atutem jest również prosty montaż, z którym każdy powinien sobie poradzić. Istotne jest jednak to, aby upewnić się, że mocowanie przebiegło pomyślnie. Tylko wtedy można uzyskać maksymalną stabilność.

Wsporniki

Części do karniszy to również wsporniki - występują one w wersji standardowej, ściennej, a także sufitowej. To elementy, które charakteryzują się nie tylko podwyższoną trwałością, ale również atrakcyjnym wzornictwem. Są one widoczne, a więc nawet najmniejsze detale mają ogromne znaczenie. Proces montażu trwa bradzo krótko, zazwyczaj kilkanaście minut. Nie potrzebujemy do tego specjalnych umiejętności.

Pozostałe akcesoria

Wśród akcesoriów do karniszy można również znaleźć dekoracyjne końcówki, które pełnią rolę ozdobną. Oferowane modele zostały kunsztownie wykonane, dzięki czemu zachwycą nawet najbardziej wymagających. Występują w rozmaitych kolorach - pasują nie tylko do karniszy pojedynczych, ale również podwójnych. W naszym asortymencie można także znaleźć m.in. łączniki rury karnisza, łączniki kątowe, przedłużki wspornika, a także wiele innych. Na specjalną uwagę zasługują korzystne ceny, które zachęcają do zakupu. Każde zamówienie realizowane jest tak szybko, jak to tylko możliwe.