Akcesoria


Podkategorie


Akcesoria do rolet | Akcesoria do karniszy

Przerwany łańcuszek do rolety, okno z wywietrznikiem lub niepełny zestaw montażowy karnisza? Teraz to nie problem. Posiadamy w sprzedaży akcesoria do rolet i karniszy dla każdego typu okna. Nasze akcesoria do rolet pozwalają poradzić sobie z każdym problemem z montażem rolet wewnętrznych, ściennych oraz karniszy.

DecoDesign jako sklep internetowy oferuje akcesoria do rolet w pełnej ofercie - płytki montażowe do rolet, haczyki na okno, haczyki przedłużone do rolet do okien z wywietrznikami, łańcuszki do rolet i mechanizmy napinające oraz całe zestawy montażowe i mechanizmy do rolet wszelkich typów i kolorów. U nas znajdziesz akcesoria do rolet zaciemniających, rolet dzień noc oraz klasycznych rolet wewnętrznych tekstylnych. Oferujemy niskie ceny na akcesoria do rolet, które sprowadzamy bezpośrednio od producenta.

Posiadamy również akcesoria do karniszy podwójnych i pojedynczych - ozdobne zakończenia, ciche kółka, żabki i uchwyty. Nasze akcesoria i dodatki do karniszy pozwolą stworzyć niepowtarzalną dekorację okna.

Zanim klikniesz „Przejdź do sklepu" lub zamkniesz to okno, prosimy o przeczytanie Polityki Prywatności.

Prosimy w niej o Twoją dobrowolną zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych przez naszych partnerów biznesowych oraz przekazujemy informacje o tzw. cookies i o przetwarzaniu przez nas Twoich danych osobowych.

Klikając „Przejdź do sklepu" lub zamykając okno przez kliknięcie w znaczek X, zgadzasz się z naszym regulaminem Polityki Prywatności.

Polityka Prywatności