Nasze rolety - Kraków i okolice

Mieszkańców Krakowa i okolic zapraszamy do naszego sklepu, w którym można obejrzeć rolety i dokonać zamówienia. Sklep - a także siedziba firmy - mieści się w Węgrzcach przy ul. Fortecznej 1/5.

Mapa dojazdu: Kraków - sklep z roletami DecoDesign

Jak dojechać do naszej siedziby, znajdującej się przy ulicy Fortecznej 1/5 w Węgrzcach? Przedstawiamy mapę i wskazówki, jak do nas trafić. Węgrzce znajdują się na północ od Krakowa - najwygodniej dojechać do nas samochodem.

Przedstawiamy 2 przykładowe trasy dojazdu do naszego podkrakowskiego sklepu z roletami:

  1. Punkt początkowy: Aleja Pokoju 1, budynek “Błękitek”, trasa 8,3 km - około 17 minut.

    Jedź Aleją Pokoju, a następnie skręć w prawo w Aleję Powstania Warszawskiego i jedź dalej II obwodnicą. Wybierz jeden z trzech lewych pasów, aby skręcić łagodnie w lewo w rondo Mogilskie i dalej prosto po Aleksandra Lubomirskiego. Kontynuuj wzdłuż ulicy Wita Stwosza, wybierz lewy pas, aby skorzystać z wjazdu Aleją 29 Listopada, jedź kolejne 3,6 km. Kontynuuj wzdłuż ulicy Warszawskiej po drodze krajowej nr 7, następnie skręć w lewo w Forteczną - miejsce docelowe, czyli sklep z roletami DecoDesign, będzie po lewej stronie.

  2. Punkt początkowy: Galeria Bronowice, Stawowa 61, trasa 10,6 km - około 18 minut.

    Z ulicy Stawowej wjedź w Jasnogórską i jedź nią dalej. Następnie skręć w prawo w Gaik, skręć w lewo i jedź ulicą Władysława Łokietka. Następnie skręć w prawo w ulicę Na Zielonki, kontynuuj wzdłuż Księdza Adama Zięby, Skręć w lewo w ulicę Krakowskie Przedmieście, jedź drogą wojewódzką nr 794 i skręć w prawo w Galicyjską. Kontynuuj trasę wzdłuż Kasztanowej, Rynku oraz ulicy Tadeusza Kościuszki. Następnie skręć w prawo w Warszawską i jedź dalej drogą krajową numer 7. Skręć w prawo w Forteczną - miejsce docelowe, czyli sklep z roletami DecoDesign, będzie po lewej stronie.

To tylko dwie przykładowe trasy. By wyznaczyć inną, warto skorzystać z wygodnej aplikacji - na przykład Google Maps, która precyzyjnie wyznaczy drogę, oszacuje długość trasy i czas, jaki jest potrzebny, by dojechać do naszego sklepu. Jak to zrobić? Wystarczy wykonać dwa poniższe kroki:

  1. Wybierz punkt początkowy: twoje aktualne położenie lub miejsce, z którego chcesz wyruszyć na zakupy do sklepu z roletami DecoDesign.

  2. Wybierz punkt docelowy: Forteczna 1/5, 32-086 Węgrzce i gotowe. Aplikacja wyznaczy jedną lub kilka alternatywnych tras.

Dlaczego warto kupić rolety w naszym sklepie stacjonarnym pod Krakowem?

Do składania zamówień na rolety w naszym stacjonarnym punkcie pod Krakowem zapraszamy od poniedziałku do piątku w godzinach 7:00 - 17:00, a także w soboty od 9:00 do 13:00.

Dlaczego warto odwiedzić nasz podkrakowski punkt i zamówić tam rolety stacjonarnie? Zalet tego rozwiązania jest minimum kilka. Do najważniejszych z nich należy możliwość oglądnięcia na żywo produktu i sprawdzenia, jak dokładnie wygląda dany kolor tkaniny. Dlaczego to takie ważne? Ponieważ ich barwy mogą różnić się od siebie, w zależności od ustawień monitora. Z kolei w przypadku materiałów półprzepuszczających (np. rolety Lux lub rolety Classic) kolor zmienia się, w zależności od intensywności padających na nie promieni słonecznych, dlatego dobrze jest zobaczyć, jak wygląda w naturalnym świetle.


W naszym sklepie wykorzystujemy pliki cookies w celach statystycznych, reklamowych i do personalizacji stron. Możesz wyłączyć używanie plików cookies w przeglądarce internetowej jednak może to uniemożliwić złożenie zamówienia! Więcej informacji