O firmie

DecoDesign to krakowski producent rolet wewnętrznych - okiennych i ściennych oraz karniszy. Każdego roku tysiące klientów indywidualnych wybiera produkty naszej marki. Od 2010 roku jesteśmy zaufanym dostawcą rolet i karniszy w ogólnopolskiej sieci marketów budowlanych PSB "Mrówka".

Wymagający klienci zdefiniowali naszą jakość. Dziś logo DecoDesign jest synonimem kompetentnej i błyskawicznej obsługi, terminowych dostaw, nieustannego rozwoju technologii i nowoczesnych kolekcji przeznaczonych do najpiękniejszych wnętrz.

Każda kolekcja rolet z naszego asortymentu występuje w kilkunastu wariantach kolorystycznych, dzięki czemu idealnie dobierzesz kolor pasujący do Twojego wnętrza. Wszystkie kolory tkanin możesz zobaczyć na naszej stronie Tkaniny i kolory.

Wszystkie rolety okienne oferowane w naszym sklepie są produkowane w Polsce, z najwyższej jakości komponentów, standardowo wyposażone w takie elementy, takie jak napięcie boczne (żyłki prowadzące) oraz napinacz łańcuszka, co znacząco ułatwia obsługę i zapobiega gnieceniu się materiału rolety.
Oferowane rolety okienne są przeznaczone do samodzielnego montażu. Zawierają kompletny zestaw haczyków oraz czytelną instrukcję obrazkową.
Tworzymy także rolety na wymiar, które z łatwością można dopasować do okien o niestndardowej wielkości.

Poza roletami okiennymi w naszym asortymencie znajdują się również karnisze metalowe: pojedyncze i podwójne oraz akcesoria do rolet i karniszy.

Certyfikaty

Szanowni Państwo, pragniemy poinformować, iż firma DecoDesign znalazła się w gronie laureatów prestiżowego wyróżenienia Dobra Marka.DecoDesign — zastrzeżony znak towarowy

W 2020 roku firma DecoDesign otrzymała pozytywną opinię Urzędu Patentowego i stała się właścicielem zastrzeżonego znaku towarowego DecoDesign ®

Dziękujemy za zaufanie!


Zanim klikniesz „Przejdź do sklepu" lub zamkniesz to okno, prosimy o przeczytanie Polityki Prywatności.

Prosimy w niej o Twoją dobrowolną zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych przez naszych partnerów biznesowych oraz przekazujemy informacje o tzw. cookies i o przetwarzaniu przez nas Twoich danych osobowych.

Klikając „Przejdź do sklepu" lub zamykając okno przez kliknięcie w znaczek X, zgadzasz się z naszym regulaminem Polityki Prywatności.

Polityka Prywatności