O firmie

DecoDesign to krakowski producent rolet wewnętrznych - okiennych i ściennych oraz karniszy. Każdego roku tysiące klientów indywidualnych wybiera produkty naszej marki. Od 2010 roku jesteśmy zaufanym dostawcą rolet i karniszy w ogólnopolskiej sieci marketów budowlanych PSB "Mrówka".

Wymagający klienci zdefiniowali naszą jakość. Dziś logo DecoDesign jest synonimem kompetentnej i błyskawicznej obsługi, terminowych dostaw, nieustannego rozwoju technologii i nowoczesnych kolekcji przeznaczonych do najpiękniejszych wnętrz.

Każda kolekcja rolet z naszego asortymentu występuje w kilkunastu wariantach kolorystycznych, dzięki czemu idealnie dobierzesz kolor pasujący do Twojego wnętrza. Wszystkie kolory tkanin możesz zobaczyć na naszej stronie Tkaniny i kolory.

Jesteśmy producentem rolet w przeróżnych wymiarach. Jeśli żadna z propozycji nie pasuje do twojego okna, to proponujemy usługę zwężania gratis lub wykonanie rolety na wymiar.

Wszystkie rolety okienne oferowane w naszym sklepie są produkowane w Polsce, z najwyższej jakości komponentów. Są one standardowo wyposażone w takie elementy, takie jak napięcie boczne (żyłki prowadzące) oraz napinacz łańcuszka, co znacząco ułatwia obsługę i zapobiega gnieceniu się materiału rolety. Oferowane rolety okienne są przeznaczone do samodzielnego montażu. Zawierają kompletny zestaw haczyków oraz czytelną instrukcję obrazkową, która czyni montaż rolet dziecinnie prostym.

Poza roletami okiennymi w naszym asortymencie znajdują się również karnisze metalowe: pojedyncze i podwójne oraz akcesoria do rolet i karniszy.


Zanim klikniesz „Przejdź do sklepu" lub zamkniesz to okno, prosimy o przeczytanie Polityki Prywatności.

Prosimy w niej o Twoją dobrowolną zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych przez naszych partnerów biznesowych oraz przekazujemy informacje o tzw. cookies i o przetwarzaniu przez nas Twoich danych osobowych.

Klikając „Przejdź do sklepu" lub zamykając okno przez kliknięcie w znaczek X, zgadzasz się z naszym regulaminem Polityki Prywatności.

Polityka Prywatności