O firmie

Jakość premium

Od 2010 roku jesteśmy zaufanym dostawcą rolet i karniszy w ogólnopolskiej sieci marketów budowlanych PSB "Mrówka". Jednocześnie każdego roku tysiące klientów indywidualnych wybiera produkty DecoDesign. To właśnie wymagający klienci zdefiniowali naszą jakość. Dziś logo DecoDesign oznacza kompetentną i błyskawiczną obsługę, terminowe dostawy, nieustanny rozwój technologii i nowoczesne kolekcje przeznaczone do najpiękniejszych wnętrz.

Asortyment

W podkrakowskiej fabryce DecoDesign produkujemy rolety okienne klasy premium, umiejętnie łącząc ich walory dekoracyjne z funkcjonalnością. O roletach wiemy wszystko, dlatego dla wygody naszych klientów podzieliliśmy asortyment DecoDesign na cztery kolekcje.

Rolety Lux

Projektując kolekcję LUX postawiliśmy na elegancję pamiętając o niezbędnej produktowi funkcjonalności. Luksusowe rolety wyposażone w dekoracyjny metalowy obciążnik występują w 15 kolorach i pasują do stylowych oraz nowoczesnych aranżacji wnętrz. Bogate wyposażenie dodatkowe jak funkcja multi-stop czy boczne żyłki prowadzące podnoszą funkcjonalność tej kolekcji. Dzięki nim roleta nie odchyla się od skrzydła i można ją zatrzymać w każdej pozycji, a przy tym zachowuje estetyczny wygląd nawet przy uchylonym oknie.

Rolety Dzień i Noc

Wrażenia estetyczne najwyższych lotów połączone z niebanalną technologią. Otwarte w dzień dekorują okna nowoczesnych wnętrz. Zamknięte w nocy pozwalają zachować niezbędną prywatność. W związku z rosnącą popularnością kolekcji Zebra wprowadziliśmy już trzecią linię tkanin skierowaną do najbardziej wymagających klientów. Rolety Zebra typu dzień i noc to aż 30 najwyższej jakości wzorów z 3 grup materiałowych.

Rolety 100% zaciemnienia

Osobom preferującym pełne zaciemnienie proponujemy rolety zaciemniające, które dzięki podgumowaniu zapewniają 100% ochrony przed światłem słonecznym.

Rolety Classic

Jeśli roleta ma spełniać wszystkie aspekty funkcjonalne, a jednocześnie oczekujesz minimaizmu postaw na kolekcję Classic. Bezinwazyjny montaż i pewne zabezpieczenie wnętrza przed nadmiernym nasłonecznieniem to podstawowe zadanie kolekcji Classic. W tej kolekcji oferujemy 19 wariantów kolorystycznych, więc z pewnością znajdziesz produkt pasujący do Twoich okien.

Aranżacja

Wszystkie rolety występują w kilkunastu wariantach kolorystycznych, dzięki czemu idealnie dobierzesz kolor pasujący do Twojego wnętrza. Produkujemy rolety w kilkunastu rozmiarach typowych, pasujących do większości okien standardowych. Jeśli jednak wśród dostępnych rolet nie znajdziesz wymiaru Twoich okien, możesz skorzystać z usługi zwężania gratis.

Ważne informacje

Wszystkie rolety okienne oferowane w naszym sklepie są wykonane z komponentów produkowanych w Polsce, co gwarantuje ich najwyższą jakość. Są one również standardowo wyposażone w takie elementy jak napięcie boczne (żyłki prowadzące) oraz napinacz łańcuszka, które znacząco ułatwiają obsługę rolety i zapobiegają jej gnieceniu. Oferowane rolety okienne są przeznaczone do samodzielnego montażu. Zawierają kompletny zestaw haczyków oraz czytelną instrukcję obrazkową, która czyni montaż rolet dziecinnie prostym.


W naszym sklepie wykorzystujemy pliki cookies w celach statystycznych, reklamowych i do personalizacji stron. Możesz wyłączyć używanie plików cookies w przeglądarce internetowej jednak może to uniemożliwić złożenie zamówienia! Więcej informacji