Rodzaje materiałów

Rolety Dzień i Noc

Rolety Dzień i Noc podzielone są na 3 kolekcje:

  • Zebra I

    Rolety ZEBRA I charakteryzują się materiałem ze szwem w różnym kolorze, oraz siatką o dużych oczkach.

  • Zebra II

    Rolety z kolekcji ZEBRA II charakteryzują się siatką z przeszyciami w kolorze tkaniny.

  • Zebra III

    Rolety ZEBRA III charakteryzują się materiałem ze szwem w różnym kolorze, oraz siatką o gęstym splocie.

Zebra I

Zebra II

Zebra III

Roleta Mini LUX

Roleta LUX jest wykonana z gładkiej tkaniny o gęstym splocie, która zapewnia wysoką ochronę przed słońcem i jednocześnie pomaga obniżyć temperaturę wnętrza. Roleta LUX występuje w 15 kolorach, dzięki czemu na pewno znajdziesz ten najlepszy do Twoich wnętrz. Tkanina posiada atest higieniczny.

Elegancki wygląd rolety LUX zapewnia metalowy obciążnik nakładany na tkaninę, który jednocześnie zapobiega jej strzępieniu.

Roleta Mini Classic

Roleta Mini Classic to roleta tekstylna z gładkiej tkaniny typu Shantung z wyraźnie widocznym splotem. Możesz wybrać spośród 19 kolorów, dzięki czemu na pewno znajdziesz kolor świetnie komponujący się z wnętrzami Twojego domu. 

Rolety Mini Classic wyróżniają się od innych podobnych produktów dostępnych na rynku jakością wykonania. Dolną kieszeń szyjemy z podwójną zakładką, dzięki czemu materiał nie strzępi się, a roleta okienna wygląda bardzo elegancko.

Roleta 100% zaciemnienia

Roleta 100% zaciemnienia DecoDesign jest wykonana z podgumowanego materiału, dzięki czemu nie przepuszcza promieni słonecznych. Dzięki niej w upalne dni możesz obniżyć temperaturę wnętrza nawet o kilka stopni! Świetnie nadaje się jako roleta do sypialni, pokoju dziecięcego czy salonu.

DecoDesign oferuje rolety 100% zaciemnienia wyprodukowane z materiałów kolorowych z obu stron, co odróżnia jest od dostępnej u innych producentów rolety Thermo. Dzięki temu rolety zaciemniające nie tylko spełniają swoją funkcję, ale również są świetną dekoracją. Możesz wybrać jeden z 8 żywych kolorów.